Co kryje się na obrazku? Tylko 1 proc. potrafi rozwiązać tę zagadkę

277

Iluzje optyczne mają za zadanie sprawdzić naszą spostrzegawczość. Jedna z zagadek udostępniona przez użytkownika TikToka stała się prawdziwym hitem. Okazuje się, że tylko niewielki procent społeczeństwa potrafi rozwiązać tę zagadkę. Dasz radę? Wystarczy odgadnąć, co kryje się na obrazku!

Co kryje się na obrazku? Tylko 1 proc. potrafi rozwiązać tę zagadkę
Co kryje się na obrazku? (Pan Buźka, TikTok)

Łamigłówki, zagadki logiczne, testy na spostrzegawczość są dobre zarówno dla starszych, jak i dla dzieci. Pomagają nam ćwiczyć spostrzegawczość, cierpliwość i opanowanie. Gimnastyka umysłu przydaje się bowiem w każdym wieku. Czasami jednak niektóre zagadki sprawiają mniej trudności dziecku niż dorosłym.

Animator, magik i showman występujący na TikToku pod pseudonimem Pan Buźka udostępnił na swoim kanale zagadkę, która bardzo zainteresowała internautów. Nagranie stało się wiralem. Obejrzało je już ponad 700 tys. internautów. Pan Buźka nie tylko bawi, ale także systematycznie ćwiczy spostrzegawczość swoich obserwatorów, jego kanał śledzi już ponad milion użytkowników TikToka.

Na pierwszy rzut oka grafika przedstawia biało-czarne cienkie paski. Jak twierdzi showman tylko nieliczni są w stanie zobaczyć, co tak naprawdę kryje ta tajemnicza, na pozór banalna grafika.

Tylko 1 procent ludzi potrafi zobaczyć, co kryje się na obrazku. To nie jest łatwe dlatego spróbuj rozluźnić swoje oczy, a może wtedy ci się uda - radzi animator.

Część internautów radzi, by zastosować pewien trik w rozwiązaniu zagadki. Otóż wystarczy kilkukrotnie delikatnie potrząsnąć głową, jednocześnie cały czas uważnie wpatrując się w obrazek, a naszym oczom ukaże się... pewien zwierzak.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Sądząc po komentarzach wielu internautów szybko rozwiązało zagadkę. Wśród komentarzy czytamy m.in.:

Czarny kot z dużymi oczami
Serio? Od razu widziałam kota
Czarny kot
Widzę kota

A czy tobie udało się udzielić prawidłowej odpowiedzi?

Zobacz także: Niebieskie jajko. Niezwykłe zdjęcia od widza
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić