aktualizacja 

Gdy mąż i żona śpią osobno to źle? Kobieta opowiedziała o swojej sytuacji

50

Panuje powszechne przekonanie, że małżonkowie muszą spać razem. Z reguły tak się dzieje. Oczywiście są wyjątki od tej zasady. Pewna tiktokerka twierdzi wręcz, że lepiej spać osobno.

Gdy mąż i żona śpią osobno to źle? Kobieta opowiedziała o swojej sytuacji
Zdjęcie ilustracyjne (Pixabay)

Stereotypów na temat małżeństwa jest sporo. Mówi się m.in. o tym, że żona i mąż muszą spać razem. Gdy tak się nie dzieje, dla wielu osób jest to znak, że coś jest nie tak.

Pewna tiktokerka twierdzi tymczasem, że lepiej spać osobno. Uważa, że takie rozwiązanie ma wiele plusów. A jaką zaletę uważa za najistotniejszą?

Tiktokerka uważa, że pary, które nie śpią razem, mogą być o wiele szczęśliwsze. To dlatego, że nie muszą dostosowywać się do warunków, w jakich lubi spać partner.

Kobieta opowiedziała o swojej sytuacji. Okazuje się, że mąż regularnie wybudzał ją ze snu, gdy lunatykował. Poza tym ona woli, gdy w pomieszczeniu jest dość ciepło, natomiast mąż preferuje niższą temperaturę. Para nie potrafiła się również dogadać ws. spania przy telewizorze.

Śpią osobno. Poruszenie wśród internautów

Obecnie małżonkowie śpią osobno. Tiktokerka podkreśla, że dzięki temu nie mają powodów do kłótni. Na rozwiązanie problemu zareagowało wielu internautów. Niektórzy nie zgadzają się z kobietą.

Nigdy nie będę w stanie tego zrobić! Lepiej śpię, gdy jest obok mnie.
To jest podstawa do rozwodu.

Są jednak też tacy, którym ta koncepcja przypadła do gustu. "Myślę, że posiadanie oddzielnych pokoi jest kluczem do zdrowego stylu życia, ponieważ jakość snu jest bardzo ważna" - czytamy w jednym z komentarzy.

W najnowszym nagraniu Tiktokerka wyznała, że rozwodzi się z mężem, ale utrzymują dobre relacje i wciąż chcą wspólnie wychowywać swoje dzieci. Nie podała przyczyn rozstania.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić