Jak myć włosy? Okazuje się, że większość z nas robi to źle

18

22-letnia influencerka i fryzjerka Kami Kirschbaum na krótkim wideo instruuje kobiety (i nie tylko), jak powinno myć się włosy poprawnie. Okazuje się, że wielu z nas robi to po prostu źle.

Jak myć włosy? Okazuje się, że większość z nas robi to źle
Fryzjerka pokazała, jak należy to robić (TikTok, Kami Kirschbaum)

Fryzjerka opublikowała krótkie, 17-sekundowe wideo, na którym instruuje, w jaki sposób powinniśmy dbać o swoje włosy. Jak twierdzi, wielu robi to źle. Czy jednak po jej filmiku zaczniemy robić to w poprawny sposób?

Nie myj włosów w ten sposób! Samo wcieranie szamponu i nadzieja na najlepsze sprawi, że twoje włosy będą bardzo brudne - mówi tiktokerka i infulencerka Kami Kirschbaum.

O co jednak chodzi w głównej mierze? Na filmie fryzjerka pokazuje, że najpierw należy wziąć na palce odrobinę szamponu, aby następnie wetrzeć go we włosy i rozprowadzić... po skórze głowy. Tak, po samej skórze, czyli tam, gdzie włosy się zaczynają, aby dokładnie oczyścić powierzchnię skóry, która szczególnie w tym miejscu ulega otłuszczeniu.

Użyj opuszków palców do wyszorowania skóry głowy - apeluje tiktokerka.
Zawsze myję dwa do trzech razy, aż czuję, że wszystko jest czyste. Musisz się pod spód włosów dostać! To najbardziej zapomniana część - dodaje.

Więcej widać na filmie, który trwa kilkanaście sekund. Jak twierdzą internauci, dzięki temu jednemu filmowi nauczyli się więcej, niż dzięki godzinom spędzonym na wertowaniu sieci.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić