Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
Zuzanna Sierzputowska
|

Jedna z najpiękniejszych dziewczynek na świecie jest już nastolatką. Jak dziś wygląda?

72
Podziel się

Tę twarz kojarzy wiele osób. Zdjęcia dziewczynki szybko zdobyły ogromną popularność wśród agencji modelek. Laneya Grace nie jest już małym dzieckiem. Jak się zmieniła?

Jedna z najpiękniejszych dziewczynek na świecie jest już nastolatką. Jak dziś wygląda?
Laneya Grace skończyła w tym roku 17 lat (Instagram, official_laneya_grace)

Laneya Grace w wieku zaledwie trzech lat rozpoczęła karierę w modelingu. Młodziutką Grace bardzo szybko okrzyknięto "jedną z najpiękniejszą dziewczynek na świecie". Od zdobycia tego tytułu minęło ładnych kilka lat, a Laneya to już nastolatka. Bardzo się zmieniła?

Jedna z "najpiękniejszych dziewczynek na świecie" skończyła 17 lat

Kiedy Laneya zdobyła rozgłos, światowe marki chciały, aby dziewczyna wzięła udział w ich sesjach zdjęciowych. Jej kariera zaczęła się od fotografii, które zrobił Grace jej ojciec podczas wakacji nad morzem. Zdjęcia przesłał do agencji modelingowych. Bardzo szybko rodzina dostała informacje zwrotne i oferty współpracy. Media na całym świecie rozpisywały się nad wyjątkową urodą Laneyi, która zaczęła pracować z popularnymi sieciówkami.

Fotografowie z całego świata podziwiali nietypowe połączenie - ciemna karnacja oraz jasnozielone oczy są niezwykłe. Nic więc dziwnego, że Grace dostawała coraz więcej propozycji współpracy. Kariera kilkulatki bardzo szybko nabrała zawrotnego tempa. W pewnym momencie zrobiła jednak sobie przerwę od życia na wysokich obrotach. Nie potrwała ona długo, ponieważ Garce bardzo lubi swoje zajęcie.

Laneya Grace podbiła świat mody. Czy nadal obraca się w branży?

Sława młodziutkiej modelki sprawiła, że cały czas nie może narzekać na brak zajęcia. W swoim dorobku ma m.in. współprace z H&M czy marką GAP, u których reklamowała kolekcje dziecięce. W tym roku Grace skończyła 17 lat i wciąż działa w modelingu. Od czasów swoich początków bardzo się jednak zmieniła, ale wciąż zachwyca urodą i nietypowym połączeniem poszczególnych cech wyglądu.

Laneya Grace obecnie nie tylko sprawdza się jako modelka przed obiektywem aparatu. 17-latka pracuje na planach reklam. Bierze również udział w nagrywanych klipach. Jej kariera wciąż się rozwija, a młoda modelka może nabywać wiele doświadczenia.

Zobacz także: Rubik o konflikcie z Krupą: "To było stworzone przez jej byłą agentkę"
Źródło:
WP Kobieta
KOMENTARZE
(72)
Bolek
3 tyg. temu
Ej a dzisiaj jest środa czy czwartek
Jula
3 tyg. temu
Dla nas ona jest przeciętna no bo "my Słowianie..." ale świat widzi ją inaczej... Jest przepiękna!
Balbo
3 tyg. temu
To jest właśnie chore że jakiś lub jakaś twierdzą że ktoś jest piękny lub brzydki A innym podoba się coś innego i jak to ma się w obiegu kreowanej rzeczywistości ?
Anka
3 tyg. temu
Jako dziecko była zjawiskowa. Teraz bardzo ładna, ale mam wrażenie że mocno zmanierowana. Co zresztą u atrakcyjnych ludzi płci obojga jest częstsze, niż rzadsze ;). I jeszcze jedno jest dla nich charakterystyczne: w wieku 40 lat najczęściej urodą ustępują tym niegdyś mniej atrakcyjnym. To chyba kwestia opierania poczucia własnej wartości na urodzie, która przemijając staje się raczej źródłem frustracji i nakręca się spirala niezadowolenia wpływająca na urodę itd itd... Jak ktos
Donna
3 tyg. temu
Ania Przybylska była najpiękniejsza
Ala
3 tyg. temu
Ech, zazdroszczę. Tyle lat zastanawiania się co chce w życiu robic, nauki, praktyk, a ktos po prostu rodzi się piękny i ma całe życie ustawione :)
Garażu
3 tyg. temu
Jest śliczna. Nie bądźcie zazdrośni
1962
3 tyg. temu
Dzisiaj z każdego brzydala można zrobić piękność.
wans
3 tyg. temu
Kij jej w oko!
Aa67
3 tyg. temu
Dobry fryzjer i kolor dopasujemy do buzi i piękność jest :))
Neo
3 tyg. temu
ja byłem piękny i miałem włosy, dziś to szufladka w szczenie na głowie lotnisko a pompka czeka na reaktywacje
Sc.
3 tyg. temu
Beach waves never looks so good? Naprawdę? A gdzie one?
Sc.
3 tyg. temu
A ty czytelniku wolisz być pięknym i biednym, czy brzydkim lecz bogatym? Takie pytanie dla rozrywki:)
Grześ
3 tyg. temu
Piękna
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić