Odmówiła trzylatce tortu urodzinowego. "To nie twoje przyjęcie"

26

Internet, a zwłaszcza social media, mają to do siebie, że stanowią idealne pole do dzielenia się z innymi historiami z "rodzicielskich dram". Mamy, których aktywność w social mediach często opiera się właśnie na opowiadaniu o swoich dzieciach i ich przygodach, uwielbiają rozdmuchiwać tematy, które wielu osób po prostu by nie przejęły. Tak było w przypadku tiktokerki Kat i jej córki.

Odmówiła trzylatce tortu urodzinowego. "To nie twoje przyjęcie"
Kobieta zamieściła nagranie, na którym opisała jak potraktowano jej córkę (Pixabay, TikTok)

Kobieta wybrała się ze swoją trzyletnią córką do miejskiego parku. Na miejscu wydarzyło się coś, co zapoczątkowało w internecie gorącą debatę o organizowaniu przyjęć urodzinowych dla dzieci.

Kat w parku zorientowała się, że oprócz jej i jej córki, są tam jedynie dzieci zaproszone na przyjęcie urodzinowe i ich rodzice.

Do tej pory zawstydzała ją tylko jej matka. To się zmieniło

Kat przyznała, że jedynymi osobami, jakie w życiu miały okazję ją zawstydzić, była do tej pory jej matka oraz ona sama. To się jednak zmieniło, a lista wydłużyła się o nazwisko mamy, która była obecna na przyjęciu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Sonda z okazji Dnia Dziecka
Te dzieciaki urządzają przyjęcie urodzinowe, a ona bawi się z nimi przez pół godziny, zaprzyjaźniają się – to było miłe, to było naprawdę bardzo urocze - relacjonowała Kat i przyznała, że jej córka właściwie należała już do grupy, ponieważ pozostałe dzieci "powitały ją z otwartymi ramionami".

Ukoronowaniem wspólnego świętowania miało być zjedzenie urodzinowego ciacha.

Widzę, jak moja córka ma zamiar złapać kawałek ciastka. Podeszłam więc upewnić się, czy wszystko jest w porządku. Czysta formalność. Uznawałam, że jest w porządku, w końcu był to ogromny kawałek ciasta - opisywała Kat.

Jakież było jej zdumienie, kiedy zorientowała się, że jedna z mam schyliła się do jej córki i...zabrała jej talerz, mówiąc "nie możesz zjeść tego ciasta".

To nie jest twoje przyjęcie urodzinowe, to nie są twoi przyjaciele. Gdzie jest twoja mama? - miała mówić do trzyletniej dziewczynki kobieta.

10 milionów wyświetleń wściekłej mamy

Nagranie, które Kat zamieściła na TikToku, stało się viralem. Obejrzało je przeszło 10 mln osób, a 50 tys. skomentowało. Film ma tytuł "Nie, dziękuję za ciastko. Jestem pełna...wściekłości".

Która mama mówi małemu dziecku, które dopiero poznało nowych przyjaciół, że nie może zjeść z nimi ciasta? - zastanawiała się jedna z komentujących.
Nie są przyjaciółmi. Moje dziecko każdego dnia w parku bawi się z nowymi dziećmi. I nie są przyjaciółmi - oświadczyła inna mama.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Pozostali internauci trzeźwo zauważyli, że po takich przyjęciach zawsze zostaje mnóstwo ciasta, a takie zachowanie wobec małego dziecka jest po prostu okrutne.

Autor: EWS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić