"Oszałamiające". Bliźniaczki pokazały dziecko

3

Sam i Alex to bliźniaczki jednojajowe, które żyją jako mama i ciocia, odkąd Sam urodziła córeczkę. Ostatnio odkryły jednak, że... każda z nich mogłaby być mamą małej Giady. Wszystko przez geny, które w przypadku bliźniaczek są niemal identyczne. Swoim odkryciem postanowiły podzielić się z obserwatorami na TikToku.

"Oszałamiające". Bliźniaczki pokazały dziecko
Bliźniaczki (TikTok)

Posiadanie bliźniaka oznacza, że ​​rodzisz się z najlepszym przyjacielem na całe życie. Większość bliźniaków dorasta, robiąc i dzieląc się niemal wszystkim, od ubrań po zabawki. 

Jak podaje brytyjski portal The Sun, para bliźniaczek była oszołomiona, gdy dowiedziała się, że nie były to jedyne rzeczy, które je łączyły. Niewiele osób przypuszcza, że podobieństwo pod względem genetycznym może być zarówno błogosławieństwem, jak i przekleństwem

Sam i Alex Steffes z USA to siostry, a od niedawna także mama i ciocia. Odkąd Sam urodziła córkę Giadę ich życie się zmieniło. Nie podejrzewały jednak, że każda z nich mogłaby być matką dla małej Giady.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: 15-letnia Viki Gabor nie ma litości. Odpowiedziała "królowi Cyganów"

W jednym z filmów na TikToku bliźniaczki ujawniły, że były oszołomione, gdy zdały sobie sprawę, że obie można uznać za mamę Giady.

Sam wspomniała o tym, że genetycznie zarówno ona, jak i jej siostra, uważane są za mamę GIady, choć to ona urodziła dziecko

To dla mnie oszałamiające– przyznała na TikToku. 
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Bliższe pokrewieństwo

Okazuje się, że bliźnięta jednojajowe mają tak wiele wspólnego DNA, ponieważ zostały stworzone w tym samym jajeczku, że kiedy mają dzieci, nie można stwierdzić, kto jest rodzicem za pomocą testów DNA.

Centrum Diagnostyki DNA w Wielkiej Brytanii potwierdziło, że: dla bliźniaków jednojajowych ich DNA jest dokładnie takie samo:

Nawet przy najbardziej zaawansowanej obecnie technologii nadal niemożliwe byłoby, w jakikolwiek praktyczny lub przystępny sposób, genetyczne rozróżnienie między dwoma ojcami w celu ustalenia ojcostwa.

Oznacza to, że genetycznie dzieci bliźniąt jednojajowych są dla siebie bardziej przyrodnim rodzeństwem niż kuzynostwem

Wideo szybko stało się viralem z ponad dwoma milionami wyświetleń, a ludzie byli oszołomieni tą wiadomością. Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale gdyby Alex urodziła dziecko, byłoby ono pod względem genetycznym przyrodnim rodzeństwem dla córki Sam. Jak podała Sam "to jakby mieli tę samą mamę, ale różnych ojców".

Autor: OSK
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić