aktualizacja 

Mąż zaczekał, aż żona zaśnie. Potem wpadł jak 176 innych mężczyzn

339

Małżeństwo 34-letniego Paula Turovskiego z Florydy trwało rekordowo krótko. Podczas miesiąca miodowego mężczyzna zostawił żonę i wymknął się z pokoju hotelowego, by spotkać się z… panią do towarzystwa. Niewierny mąż został przyłapany na gorącym uczynku. Okazało się, że wpadł w sidła tajnych detektywów.

Mąż zaczekał, aż żona zaśnie. Potem wpadł jak 176 innych mężczyzn
34-latek wpadł na gorącym uczynku. Zdj. ilustracyjne (Getty Images, Hillsborough County Sheriff's Office)

Policja z hrabstwa Hillsborough w stanie Floryda nagłośniła przypadek mężczyzny, który z całą pewnością może ubiegać się o miano najgorszego męża na świecie. Amerykanin swoim zachowaniem doprowadził do rozpadu małżeństwa jeszcze podczas miesiąca miodowego.

Niewierny mąż przyłapany na gorącym uczynku

Jak informują służby, 25 sierpnia 34-letni Paul Turovsky umówił się przez internet z prostytutką. Mężczyzna przebywał wtedy w hotelu w Tampie wraz ze swoją świeżo upieczoną żoną. Gdy kobieta zasnęła, Turovsky wymknął się po cichu z pokoju i udał się na spotkanie.

Nie spodziewał się jednak, że w rzeczywistości nie korespondował z  panią do towarzystwa a z… tajnym detektywem. W umówionym miejscu niewierny mąż natknął się na funkcjonariuszy z wydziału zajmującego się handlem ludźmi, którzy natychmiast zakuli go w kajdanki i zabrali na komendę.

Okazało się, że florydzka policja od kwietnia prowadzi operację wymierzoną przeciwko osobom, chcącym skorzystać z płatnych usług seksualnych. W ramach walki z handlem ludźmi policjanci umieszczają w sieci fałszywe ogłoszenia erotyczne, a następnie zatrzymują osoby, które połknęły haczyk.

Turovsky był tylko jednym ze 176 mężczyzn, którzy w ciągu ostatnich trzech miesięcy wpadli w sidła detektywów. Został oskarżony o nakłanianie innej osoby do prostytucji.

Wiem, że pewnie wszyscy zadają sobie pytanie, jak długo trwało to małżeństwo, ale myślę, że odpowiedniejszym będzie zapytać w imieniu gości weselnych, czy jest za późno na zwrócenie prezentów ślubnych – zaironizował szeryf hrabstwa Hillsborough na konferencji prasowej, cytowany przez "The Independent".
Zobacz także: Karolina Pisarek i Roger Salla komentują "aferę kopertową": "Wszystko odbyło się legalnie"
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić