Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Polka wyszła za mąż za Amerykanina. Reakcja jej babci topi serca

6

TikTok niekiedy jest lepszy niż najlepsze hollywoodzkie kino, jeśli chodzi o prawdziwie wzruszające historie. W końcu nic i nikt ich tak nie pisze jak samo życie. Przekonała się o tym pewna TikTokerka, która wyszła za mąż za Amerykanina. Mężczyzna nie mówi po polsku. Ukochana babcia postanowiła jednak wziąć sprawy w swoje ręce i mimo wszystko porozmawiać z mężem wnuczki.

Polka wyszła za mąż za Amerykanina. Reakcja jej babci topi serca
Mąż TikTokerki i jej babcia (TikTok)

Z pewnością nie jeden raz zdarzyło wam się wzruszyć (nawet jeśli jesteście największymi twardzielami) na tym, co zobaczyliście w telewizji czy internecie. Nie ma w tym nic dziwnego. Niektóre filmy to prawdziwe wyciskacze łez.

Takich nagrań nie brakuje również na jednej z najpopularniejszych platform społecznościowych - TikToku. I są to prawdziwe historie, które pisze samo życie, co sprawia, że jeszcze łatwiej się wzruszyć.

Dokładnie takiego zdania byli internauci, gdy zobaczyli filmik pewnej TikTokerki. Kobieta pokazała na nim jak jej ukochana babcia - staruszka w naprawdę sędziwym wieku wchodzi do pomieszczenia, w którym siedzi jej mąż - Amerykanin. Mężczyzna nie mówi po polsku.

Jak się jednak okazało, dla babci to żaden problem. Sama nauczyła się pewnego pięknego zwrotu i wchodząc powiedziała do mężczyzny:

I love you [kocham cię - red.]

Mąż TikTokerki natychmiast wstał i uściskał babcię swojej ukochanej. Ta niesamowita chwila stała się niezwykła również dla użytkowników i użytkowniczek TikToka. Nagranie widziało już 1,2 miliona ludzi.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Boże jakie to słodkie i jeszcze to pytanie: "I co dobrze powiedziałam?" - rozpływał się jedna z nic.
Ale to słodko wyszło. Babcia mega - wtórowała druga.
Nic słodszego już dzisiaj nie zobaczę - dodała trzecia.
Jakie piękne. Aż mi się oczy spociły - napisała jeszcze inna.

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić