Na "Insta" ma 6 mln obserwujących. Zobacz, jak przytyła przez pandemię

6

Negin Mirsalehi jest popularną influencerką, której poczynania na Instagramie śledzi ponad 6 milionów osób. Gwiazda postanowiła wykorzystać swoje zasięgi, aby zrobić coś dobrego i podnieść fanów na duchu. Pokazała, jak bardzo przytyła w trakcie pandemii COVID-19.

Na "Insta" ma 6 mln obserwujących. Zobacz, jak przytyła przez pandemię
Influencerka nie kryje, że od czasu wybuchu pandemii sporo przytyła (Instagram, negin_mirsalehi)

Od czasu wybuchu pandemii koronawirusa wiele osób z państw nią dotkniętych jest zmuszonych prowadzić siedzący tryb życia. Sławni i bogaci nie stanowią wyjątku, czego najlepszym dowodem jest Negin Mirsalehi. Influencerka podzieliła się swoim zmartwieniem z fanami.

Wzrost wagi przez pandemię. Influencerka pokazała fanom, ile przytyła

Negin Mirsalehi zamieściła na Instagramie materiał, w którym zestawiła ze sobą nagrania wykonane przed i po wybuchu pandemii COVID-19. Gołym okiem widać, że gwiazda Instagrama przybrała na wadze – pojawiło się nawet kilka fałdek.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Influencerka zamieściła obok filmiku wpis, w którym przyznała, że na początku nie mogła się pogodzić ze zmianami. Z czasem jednak zrozumiała, że ma pełne prawo odpuścić sobie wysiłek fizyczny i dietę, jeżeli ją one przerastają.

Zdałam sobie sprawę, że moje ciało może się zmieniać. Jest w porządku, jeśli nie chcę ćwiczyć. Jest w porządku, jeśli jem to, na co mam ochotę. Prawdopodobnie przejdę jeszcze przez wiele innych faz życia, w trakcie których moje ciało będzie wyglądać inaczej – przyznała Negin Mirsalehi na Instagramie.

Wiele kobiet wyraziło wdzięczność wobec influencerki za to, że zachęciła je do akceptacji swego ciała. Obsypały również Negin Mirsalehi licznymi komplementami, podkreślając, że wciąż jest piękną kobietą.

Jesteś piękna w obu wersjach.
Dziękuję, że to opublikowałaś – pisały użytkowniczki Instagrama w komentarzach.
Zobacz także: Zobacz też: Klaudia Halejcio naśmiewa się z Rosjanek
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić