aktualizacja 

Steczkowska zdecydowała. Widzowie wściekli po "The Voice of Poland"

2

Justyna Steczkowska cieszy się popularnością nie tylko jako piosenkarka, lecz także jurorka "The Voice of Poland". Jednak jej ostatnia decyzja wywołała niemałe zamieszanie wśród fanów. Mają wątpliwości, czy tym razem podjęła dobrą decyzję odnośnie do podopiecznych.

Steczkowska zdecydowała. Widzowie  wściekli po "The Voice of Poland"
Justyna Steczkowska podjęła dobrą decyzję? Nie wszyscy ją poparli (AKPA, Gałązka)

Justyna Steczkowska jest jurorką w już 13. edycji programu "The Voice od Poland". Poza wyłanianiem osób, które będą mogły spróbować swoich sił w produkcji, piosenkarka zajmuje się także wspieraniem ich wysiłków na kolejnych etapach.

Justyna Steczkowska w "The Voice of Poland". Kontrowersyjna decyzja

Jak podaje Plotek, jedna z ostatnich decyzji Justyny Steczkowskiej spotkała się z niezrozumieniem ze strony widzów. Piosenkarka oceniała występ Julianny Olańskiej i Chrisa Falconneta, wykonujących w duecie utwór Shawna Mednesa i Camilii Cabello "Senorita".

Ostatecznie Justyna Steczkowska zdecydowała, że to Julianna Olańska powinna przejść do następnego etapu. Tym samym jej kolega pożegnał się z "The Voice of Poland". Nie wszyscy widzowie uznali jednak, że decyzja piosenkarki była trafna, czemu dali wyraz w komentarzach pod postem na oficjalnej stronie programu na Facebooku.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Piosenka nie pasowała, ani do niej, ani do niego. Szkoda, bo mógłby być super duet.
Trener niby świetnie słyszący, z intuicją i wyczuciem, a jakoś nie zauważył, że robi tej dwójce krzywdę doborem tak nietrafionym... Szczególnie Chrisowi. Przypadek? I to stwierdzenie, że nikt za nich pracy nie odwali... Słabe.
Co to za dobór piosenki. Julia przekrzyczała Chrisa. Na pewno ciekawszą osobą jest Chris. Szkoda, że taki wybór.
Ta piosenka nie pozwoliła im się wykazać. Szkoda, bo mają oboje wiele do zaoferowania.
Nie było już gorszego utworu, by tego chłopaka pogrążyć? Przebił kredki Marka — komentowali decyzję oburzeni użytkownicy Facebooka.
Zobacz także: Zobacz też: Dawid Kwiatkowski o terapii oraz złym wpływie influencerów na dzieci
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić