aktualizacja 

Stylowa szafa. Jak ją zbudować w sezonie jesień-zima 2021?

0

Podobno "trendy nie istnieją", a najważniejszy jest teraz własny styl. W takim razie co z pomysłami, które projektanci lansują na wybiegach, na przykład na sezon jesień-zima 2021/2022? Sprawdź, gdzie możesz znaleźć odpowiedź na to pytanie i jak zbudować idealną szafę!

Stylowa szafa. Jak ją zbudować w sezonie jesień-zima 2021?
Stylowa szafa – jak ją zbudować w sezonie jesień-zima 2021? (Domodi)

Stylowa szafa – budować ją w oparciu o trendy czy swój gust?

Z jednej strony trendy, które trudno przeoczyć na wybiegach znanych domów mody i w sieciówkach, z drugiej strony deklaracje stylistów, że teraz liczy się tylko własny gust.

Jaka jest prawda? Jak to zwykle bywa… ta leży pośrodku. Tendencje są fajnym punktem wyjścia do tworzenia swojej garderoby w danym sezonie, ale nikt, kto chce uniknąć łatki "fashion victim" (czyli "ofiary mody") nie musi (a nawet nie powinien) ich kopiować 1:1.

Najlepiej wybierać spośród propozycji projektantów takie ubrania czy dodatki, które najlepiej pasują do Ciebie i podkreślają Twój charakter. W ten sposób stworzysz rozpoznawalny z daleka signature look, z jakiego słyną gwiazdy: Anna Wintour, Rachel Zoe, a nawet Rihanna.

O tym, jak filtrować trendy przez własne podejście do świata i mody, opowiadać będą prelegenci specjalnego eventu, który serwis Domodi.pl organizuje z okazji swojego 10-lecia we współpracy z WP.pl. Zaproszeni goście, w tym ikony stylu i eksperci z branży, przeprowadzą rozmowę o tym, jak się ubierać, żeby zostać sobą.

Co jest modne w tym sezonie? Sprawdź na Domodi.pl x WP Fashion Show

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Na wydarzeniu Domodi.pl x WP Fashion Show dowiesz się nie tylko, jak zrozumieć modę i rządzące nią prawidła, ale też zainspirujesz się do tworzenia jesienno-zimowej szafy, która idealnie do Ciebie pasuje.

Chcesz wiedzieć więcej? Obejrzyj transmisję Domodi.pl x WP Fashion Show, która odbędzie się już dziś, we wtorek 26 października 2021 o godzinie 17:30 na stronie głównej WP.pl, na kanale Domodi na YouTube i na stronie fashionshow.domodi.pl. Wstęp jest bezpłatny, nie musisz się w żaden sposób rejestrować, a liczba widzów jest nieograniczona. Do wydarzenia dołączyć może każdy! 

Autor jest dziennikarzem serwisu domodi.pl.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić