Ten krem z apteki działa cuda. Nawilża i odżywia, a kosztuje kilka złotych

56

Wielu z nas boryka się z przesuszoną i szorstką skórą. By odpowiednio ją nawilżyć, lepiej sięgnąć po odżywczy krem z apteki niż po perfumowany balsam do ciała.

Ten krem z apteki działa cuda. Nawilża i odżywia, a kosztuje kilka złotych
Odżywczy krem do skóry (Pexels)

Kremy z apteki cieszą się dużym zaufaniem konsumentów. I choć wiele z nich to specjalistyczne produkty lecznicze, to wbrew pozorom wcale nie są drogie. Nawilżający i odżywczy krem Dermosan N+R (N - nawilża, R - regeneruje) działa jak kompres na skórę i można go kupić za około 8 do 10 złotych. Apteczny krem w tubce z powodzeniem może konkurować z drogimi maściami lub kremami do skóry twarzy i ciała.

Krem z apteki za grosze

Krem Dermosan N+R doskonale łagodzi podrażnienia, sprzyja regeneracji. Można go stosować zarówno na twarz, jak i ciało. Skutecznie chroni przed niekorzystnym działaniem promieni słonecznych dzięki filtrom UVA i UVB. W składzie posiada witaminy A i E, które mają działanie regeneracyjne, hamują proces powstawania zmarszczek. Ponadto krem natłuszcza i nawilża, ale mimo to nie zapycha porów i ma lekką konsystencję. Już po kilku użyciach skóra jest gładka, sprężysta i pełna blasku, najlepsze efekty widać przy regularnym stosowaniu. Dzięki pH 5,5 krem nie wywołuje podrażnień.

Dermosan N+R jest dostępny w dwóch wersjach: tłustej i półtłustej. Tłusty krem przeznaczony jest do pielęgnacji suchej skóry. Z kolei półtłusty do skóry tłustej lub cery trądzikowej. Produkt jest testowany dermatologicznie – będzie bezpieczny dla alergików i osób z bardzo wrażliwą skórą.

Dermosan N+R polecany jest w codziennej pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry. Jak go używać? Cienką warstwę kremu należy rozprowadzić na oczyszczonej skórze, następnie delikatnie wklepać opuszkami palców.

Czy są przeciwwskazania do używania kremu Dermosan N+R? Nie należy go stosować, jeśli występuje nadwrażliwość na którykolwiek ze składników. Ponadto nie wolno go nakładać na uszkodzoną skórę, rany oraz błony śluzowe.

Zobacz także: Radioaktywny napój. Mężczyzna wypił ponad 1400 butelek
Autor: JPI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić