Mama z Europy, tata z Afryki. Mają córkę o fenomenalnej urodzie

629

Jej mama jest Finką, a tata Afrykaninem. Połączyło ich niezwykłe uczucie, którego owocem jest mała dziewczynka. Jej uroda jest tak oryginalna, że dzieckiem zaczyna interesować się świat mody.

Mama z Europy, tata z Afryki. Mają córkę o fenomenalnej urodzie
Isla z rodzicami (Instagram)

Choć pary mieszane w dzisiejszych czasach nikogo już nie dziwią, wciąż istnieją pewne uprzedzenia. Mówi się jednak, że dzieci takich osób wyróżniają się na tle innych niezwykłą urodą. Ta dziewczynka jest tego żywym dowodem!

Isla przyszła na świat w Stanach Zjednoczonych. Po rodzicach odziedziczyła nietypową mieszankę genów. Po mamie, pochodzącej z Finlandii - blond włosy i błękitne oczy, a po tacie, który jest Afroamerykaninem - ciemniejszą skórę i loki.

Gdy dziecko przyszło na świat, jej rodzice zaczęli chwalić się swoją pociechą w internecie. Isla ma nawet swoje konto na Instagramie. I to od trzech lat!

Przyciąga wzrok

Dziś dziewczynka, wyglądająca jak laleczka, nie tylko skradła serca setkom tysięcy ludzi na całym świecie, ale również zaczyna interesować się nią świat mody. Dlaczego? Szczególną uwagę przyciągają jej włosy. Jasny blond, wyglądający odrobinę nietypowo, na mocno poskręcanych, afrykańskich lokach. Co więcej, według matki Isli jej włosy zmieniają swoją grubość w zależności od pory roku.

Już teraz Isla dostaje kontrakty reklamowe. Rodzice jednak konsekwentnie odmawiają wielu markom i firmom, ponieważ uważają, że dziewczynka jest za mała na karierę w show-biznesie.

Jej rodzice dbają również o to, by dziewczynka mogła spróbować wielu ciekawych rzeczy, zanim wybierze swoją drogę zawodową. Jej grafik jest bardzo napięty - balet, gimnastyka, nauka kilku języków obcych. Czy to zapewni Isli podbój nie tylko światowych wybiegów?

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić