Wydepilowała 5-latce zrośnięte brwi. Mocna reakcja ojca

48

Na jednym z portali społecznościowych pewna kobieta rozpoczęła dyskusję, czy postąpiła słusznie, depilując córce zrośnięte brwi. Nie takiej reakcji ze strony taty dziewczynki się spodziewała.

Wydepilowała 5-latce zrośnięte brwi. Mocna reakcja ojca
Zdjęcie ilustracyjne (Getty Images)

Pewna kobieta podzieliła się na jednym z portali społecznościowych historią swojej 5-letniej córki. Dziecko miało piękną, grubą... monobrew. Dopóki z powodu pandemii trwało nauczanie zdalne, nie było z tym problemu. Pewnego dnia jednak w odwiedziny przyszli kuzyni... I się zaczęło.

Przedmiot kpin

Cały czas ją wyzywali i moja córeczka w wieku 5 lat już twierdzi, że jest brzydka. Łamie mi to serce, bo nikt, a tym bardziej taki maluch, nie powinien tak się czuć. Zapewniałam ją, że jest piękna i żeby nie słuchała kuzynów, ale ona dalej tak uważa - opowiada zdruzgotana kobieta.

Aby uniknąć wyśmiewania przez rówieśników, postanowiła zgolić ją córce. Nie spodziewała się jednak takiej reakcji ze strony męża...

Za tydzień mała zaczyna przedszkole i naprawdę nie chcę, żeby sytuacja się pogorszyła. W związku z tym wzięłam sprawy w swoje ręce i wydepilowałam za pomocą wosku jej zrośnięte brwi. Nie modelowałam ich, tylko usunęłam nadmierne włoski - mówi mama dziewczynki.

Dziewczynka była zachwycona. I w końcu nie myślała o sobie, że jest brzydka.

Po wszystkim moja córka była taka dumna i oglądając się w lustrze, mówiła, że jest śliczna. Zrobiło mi się ciepło na sercu, widząc, jak jest pewna siebie, ale zapewniłam ją, że w obu wydaniach wygląda cudownie - dodaje kobieta.

Niestety, ojcu dziewczynki nie spodobała się metamorfoza dziecka. Uważa on, że jest to naginanie się dla panujących standardów piękna.

Komentujący jednak wsparli kobietę w jej decyzji. Podzielili się również podobnymi historiami.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić