Gracjan Gołata
Gracjan Gołata| 
aktualizacja 

Córka byłego prezydenta USA na językach internautów. Chodzi o to wideo

6

Córka byłego prezydenta USA stała się gwiazdą filmiku z TikToka. Sasha Obama przedstawiła internautom swoje umiejętności taneczne. Wideo wywołało kontrowersje i zostało po pewnym czasie usunięte.

Córka byłego prezydenta USA na językach internautów. Chodzi o to wideo
Sasha Obama ze znajomymi (TikTok, pixiestick222)

Coraz więcej osób decyduję się na rozpoczęcie swojej przygody z TikTokiem. Na jednym z filmików w znanej aplikacji bohaterką stała się ostatnio 19-letnia córka Baracka i Michell. Sasha Obama pojawiła się na wideo przedstawiającym wspólny układ taneczny z jej znajomymi.

Na filmiku grupa osób tańczy w kuchni. W kulminacyjnym momencie w kadrze pojawia się 7 bohaterów. Widać, że nie był to przypadkowy taniec, a przećwiczony układ. 15-sekunowy performance został wykonany do piosenki artysty Poppa Hunny pt. "Adderall (Corvette Corvette)". Na TikToku wideo opublikował jeden z tancerzy, a nie Sasha Obama.

Wideo wzbudziło kontrowersje wśród internautów. To właśnie Ci zidentyfikowali na nim córkę byłego prezydenta USA. Komentujący zwrócili również uwagę na wulgarne słowa piosenki, które ich zdaniem nie przystoją 19-latce. Dodatkowo zwrócono również uwagę na brak maseczek i zachowania społecznego dystansu zalecanego w trakcie pandemii.

Wideo zniknęło

Autor filmu najwidoczniej wziął sobie do serca uwagi internautów. Postanowił usunąć nagranie, które stało się bardzo popularne. Zostało zapisane i opublikowane na innych platformach ponownie przez internautów.

Zobacz także: Najnowszy sondaż. Brutalna analiza. "KO nie jest alternatywą"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić