Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Paulina Brzozowska
Paulina Brzozowska
|
aktualizacja

Kożuchowska ikoną stylu? Wróblewska twierdzi inaczej i jej się oberwało

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
8
Podziel się:

Trudno nie zgodzić się z twierdzeniem, że Małgorzata Kożuchowska to jedna z najlepiej ubranych polskich aktorek. Gwiazda prezentuje wyjątkowo klasyczny i elegancki styl, który pokochały miliony Polek. Mimo to zdaniem Doroty Wróblewskiej, znanej stylistki, Kożuchowska wciąż nie zasłużyła na miano ikony stylu. Ta opinia nie spodobała się wszystkim. Co usłyszała?

Kożuchowska to wzór dla tysięcy Polek
Kożuchowska to wzór dla tysięcy Polek (Instagram.com)

"Dowiedziałam się dzisiaj od jednej pani, że muszę być niewierząca, bo jak można stwierdzić, że Małgorzata Kożuchowka nie jest ikoną mody. Nie mam pojęcia co ma religia wspólnego z moją oceną" - możemy przeczytać w najnowszym wpisie stylistki na Facebooku.

Czego dotyczyła ta druzgocąca, zdaniem fanki, opinia? Wróblewska opublikowała artykuł, w którym podjęła się opisu ewolucji stylu popularnej aktorki. Odniosła się w nim do starych stylizacji Kożuchowskiej, jej modowych wpadek i oczywiście kreacji, które olśniły wszystkich. W podsumowaniu stwierdziła jednak, że kilka dobrych ubrań i metek nie czyni kogoś ikoną.

"Obecnie mało się pisze, że ktoś jest symbolem czegoś. Przeważnie zwracamy uwagę na kreacje i oceniamy styl. Mimo to, często czytamy i słyszymy o 'ikonach'. Można powiedzieć, że nadużywamy tego słowa. Ikona mody czy Ikona stylu to nie tylko same nienaganne stylizacje, markowe ubrania ale i osobowość, charakter czy charyzma. 'Ikona' to symbol osoby, która facynuje nie tylko dzisiaj, ale jest symbolem kogoś, kto będzie zawsze nietuzinkowy.
O aktorce z pewnością możemy powiedzieć, że ceni klasyczną elegancję i jest inspiracją dla wielu kobiet w Polsce" - mogliśmy przeczytać w jej tekście.

Zobacz także: Zobacz też: Kożuchowska: "Jako mała dziewczynka marzyłam o pracy w ZOO lub w drogerii!"

Najwyraźniej te słowa, które nie były nawet wyjątkowo nieprzychylną krytyką, okazały się być dla niektórych prawdziwą profanacją. A wy co sądzicie o wypowiedzi Wróblewskiej? Miała rację, czy może Kożuchowska zasłużyła na zaszczytne miano ikony stylu?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Kobieta
KOMENTARZE
(8)
widzka
5 lata temu
Mimo, że jej specjalnie nie lubię, to zawsze jest elegancko lub fajnie ubrana, ma dobrą figurę. Jest po prostu ładną kobietą. Na pewno doradza jej od czasu do czasu przyjaciel Woliński, a on ma dobry gust
123
5 lata temu
a kim ta pani jest ?
Ikona Mody - ...
5 lata temu
Tzw. Ikony Mody to właśnie takie kobitki, na których wzorują się miliony innych kobitek. Wróblewska chciała coś namącić, ale wyszła jej z tego polityka, a o definicji ikony Mody sama zapomniała.
king
5 lata temu
A zobacz ją bez tapety na twarzy;przestraszysz się ha ha ah
cf
5 lata temu
ciagle o tej nedznej niby aktorce...wymiotowac sie chce
henek61
5 lata temu
Wróblewska ma rację, trudno zarzucić Kożuchowskiej brak klasy,ka ale "pazura" i własnej "inności" w niej nie ma. Klasyka
oooo
5 lata temu
ma rację
bnm
5 lata temu
ma racje
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić