Rozbił Ferrari warte fortunę. Wideo z Krakowa obiegło sieć

326

W sieci pojawiło się nagranie, które powoduje szybsze bicie serca u fanów motoryzacji. Widać na nim, jak kierowca rozbija luksusowe Ferrari na jednej z krakowskich dróg.

Rozbił Ferrari warte fortunę. Wideo z Krakowa obiegło sieć
Wideo z Krakowa podbija sieć (YouTube)

Na jednej z krakowskich ulic doszło do niecodziennego wypadku. Kierowca rozbił Ferrari warte kilkaset tysięcy złotych. Swój wybryk będzie mógł obejrzeć, gdyż całe zdarzenie zostało nagrane rejestratorem jazdy zaparkowanego na poboczu auta. Wideo zostało opublikowane na YouTube.

Początek nagrania nie zwiastuje późniejszego zdarzenia. Nagle zza zaparkowanego auta wyłaniają się Nissan GT-R oraz sportowe Porsche. Właśnie po nich na ekranie pojawia się jadące za nimi żółte Ferrari 458 Italia. Sytuacja na wideo zmieniła się w ułamkach sekund. Nagle kierowca stracił kontrolę nad pojazdem i uderzył w przydrożne barierki i znaki. Po przejechaniu kilku metrów pasem zieleni wybił się na krawężniku i zatrzymał na ulicy.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Na szczęście w groźnie wyglądającym wypadku nikomu się nic nie stało. Kierowca zapewne nie był w dobrym humorze. Rozbite Ferrari 458 Italia jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych modeli marki. Koszt zakupu samochodu to co najmniej pół miliona złotych. Zapewne jego naprawa wyniesie kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jakby tego było mało kierujący został ukarany przez policję mandatem w wysokości 500 złotych.

Zobacz także: Szczepionka AstraZeneca. Prof. Krzysztof Simon zwrócił się do pana Stanisława
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić