19-letnia aktorka "M jak miłość" pokazała zdjęcie z dzieckiem. Musiała się tłumaczyć

18

19-letnia Alicja Ostolska gra w "M jak miłość" od niespełna dwóch lat, ale mimo to już jest o niej bardzo głośno. Sporo mówi się o jej luksusowym trybie życia i o zdjęciach, które publikuje w sieci. Ostatnio pokazała na Instagramie fotkę z małą dziewczynką. Musiałą się tłumaczyć

19-letnia aktorka "M jak miłość" pokazała zdjęcie z dzieckiem. Musiała się tłumaczyć
Alicja Ostolska (Instagram)

19-letnia Alicja Ostolska chętnie chwali się wnętrzami eleganckiego domu. Co jakiś czas relacjonuje w sieci również ekskluzywne wakacje za granicą.

Liczba jej fanów systematycznie wzrasta. Widać, że Ostolska wie, jak przyciągać ich uwagę. Młodej aktorce pomaga też wyjątkowa uroda. Jej atutem jest ponadto zniewalający uśmiech.

Ostatnio Alicja Ostolska wrzuciła do sieci fotkę z małą dziewczynką. Niektórzy fani aktorki zaczęli snuć domysły, że 19-latka została już mamą!

"M jak miłość". Alicja Ostolska wyjaśnia

Ci, którzy nie skupili się jedynie na zdjęciu, ale spojrzeli również na opis, zrozumieli, że Ostolska wcale nie pozuje z córeczką. Okazuje się, że dwuletnia bohaterka fotki to jej siostra!

Trzeba przyznać, że mała dziewczynka jest przesłodka. Czy siostry są podobne? Na to pytanie każdy może odpowiedzieć we własnym zakresie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić