aktualizacja 

Agata Duda się wygadała. Oto sekret jej małżeństwa

139

Niewiele wiadomo na temat życia prywatnego pary prezydenckiej. Jakiś czas temu jednak małżonka Andrzeja Dudy co nieco ujawniła. Otworzyła się w 2015 roku. Wówczas przedstawiła sekret swojego związku.

Agata Duda się wygadała. Oto sekret jej małżeństwa
Andrzej Duda, Agata Kornhauser-Duda (Licencjodawca, AKPA)

Agata Duda od kilku lat jest pierwszą damą. Co jakiś czas uczestniczy w rozmaitych akcjach charytatywnych i spotyka się z Polakami.

Niewiele wiadomo na temat tego, jaka jest prywatnie. Podobnie jest zresztą z małżeństwem prezydenckiej pary. Tutaj jednak co nieco dowiedzieliśmy się w 2015 roku.

Wówczas, jeszcze w okresie kampanii wyborczej, Agata Duda udzieliła wywiadu. W kampanijnej gazetce opowiedziała o sobie i swoim mężu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Joanna Racewicz o zmianach w TVP. "Cieszę się, że telewizja odchodzi od tego, co było propagandą"

Z tej rozmowy wynika, że małżonkowie bardzo chętnie wychodzili w weekendy do kina lub na spotkania ze znajomymi. W soboty zawsze bywali w domu rodziców Agaty Dudy, natomiast niedziele spędzali u rodziców Andrzeja Dudy, gdzie wspólnie jadali obiady.

Agata Duda w tym wywiadzie zdradziła też, co najmocniej ceni w mężu. - Cenię Andrzeja za to, jakim jest człowiekiem, mężem i ojcem. Można by powiedzieć, że posiada on komplet tych cech, które według mnie powinien mieć ojciec rodziny. Andrzej jest przede wszystkim człowiekiem bardzo słownym, na którym w każdej sytuacji można polegać. Jest niezwykle rodzinny i odpowiedzialny. Co dla mnie ważne, ma przy tym niezwykłe poczucie humoru - zaznaczała.

Oto sekret małżeństwa Agaty i Andrzeja Dudów

Żona prezydenta wskazała też sekret szczęścia małżeńskiego.

Myślę, że sekret powodzenia naszego małżeństwa polega na wzajemnej życzliwości i szacunku. Pewnie dlatego, choć oboje mamy silne charaktery, to jednak zawsze szybko osiągamy porozumienie. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że mąż jest moi najlepszym przyjacielem - podsumowała.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić