Anna Piątkowska-Borek
Anna Piątkowska-Borek| 

Agnieszka Dygant wyznała miłość u Wojewódzkiego!

1

Agnieszka Dygant pojawiła się w programie Kuby Wojewódzkiego. Aktorka zszokowała wszystkich, wyznając miłość... Cezaremu Pazurze.

Agnieszka Dygant wyznała miłość u Wojewódzkiego!
Agnieszka Dygant (AKPA)

Agnieszka Dygant u Wojewódzkiego. Nie zgadniesz, co powiedziała

Agnieszka Dygant gościła w programie Kuby Wojewódzkiego. Pojawiła się w odcinku wspólnie z Cezarym Pazurą i Magdaleną Boczarską. Na wizji padły znamienne słowa, których nikt się nie spodziewał.

Agnieszka Dygant: "Ze swoim facetem nie jest tak hop-siup"

Kuba Wojewódzki zapytał Agnieszkę Dygant, jak jej się pracuje z mężem. Chodziło konkretnie o występ w komedii "Listy do M 4", którą reżyserował mąż aktorki Patrick Yoka. Dygant wyznała szczerze:

Ze swoim facetem nie jest tak hop-siup.

Szybko aktorka dała też konkretny przykład.

Jak jest próba i ja coś tam proponuję, i czekam ze znakiem zapytania, i pytam się "i jak?", a on mówi "fajnie". Wtedy ja wiem, co jest w tym fajnie, bo ja go znam bardzo dobrze. I wiem, że jak mówi fajnie do aktorki, to jest źle - wyjaśniła Agnieszka Dygant.

Agnieszka Dygant wyznała miłość u Wojewódzkiego!

Dalej rozmowa przebiegła dość nieoczekiwanie. Agnieszka Dygant w programie Kuby Wojewódzkiego wyznała też, że była kiedyż zakochana w Cezarym Pazurze. Aktor natomiast zażartował, że mogła mówić wcześniej.

Ty grałeś swój debiut w "Sen Nocy Letniej" w Teatrze Ochoty. Ja miałam 12-13 lat i się w tobie zakochałam. Zawsze chciałam ci to powiedzieć, potem już nie - powiedziała Agnieszka Dygant do Cezarego Pazury.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić