Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" zdrapał 100 zdrapek. Ile wygrał?

158

Andrzej z Plutycz to gwiazdor serialu "Rolnicy. Podlasie". Dzięki programowi jego poczynania uważnie śledzi wiele osób. Rolnik prowadzi też kanał na YouTube, gdzie zamieścił nietypowe nagranie. Tym razem Andrzej zabrał się do zdrapywania aż 100 zdrapek, które dostał w prezencie od brata. Ile udało się wygrać słynnemu rolnikowi z Podlasia?

Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" zdrapał 100 zdrapek. Ile wygrał?
Andrzej postanowił zdrapać wszystkie zdrapki. (YouTube)

Andrzej Onopiuk z Plutycz (województwo podlaskie) ma 41 lat. Słynny kawaler cały czas inwestuje w swoje gospodarstwo, a poza tym remontuje dom i odnawia podwórko.

Rozpoznawalny rolnik z Podlasia gospodaruje na 50 hektarach ziemi. Andrzej hoduje zwierzęta, a poza tym dysponuje sporym zapleczem sprzętu rolniczego. Andrzej to nie tylko gwiazdor telewizji, ale także zaprawiony youtuber. Jego kanał na YouTube subskrybuje ponad 110 tys.

W najnowszym nagraniu Andrzej postanowił zdrapać aż 100 zdrapek, które dostał od brata Jarka na święta. Było przy tym nieco zabawy, co ewidentnie zaczęło denerwować gospodarza.

-Trzeba przyspieszyć, bo tam już krowy śpiewają - stwierdził rolnik.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Rolnicy znajdują żony. Hit TVP naprawdę działa

Niestety inwestycja w zdrapki nie zwróciła się. Największą wygraną okazała się kwota 77 złotych. Jarek na sto zdrapek wydał jednak 200 zł. Rolnik zdradził w nagraniu, ile dokładnie udało się wygrać.

- Udało się wygrać 144 zł w zdrapkach. No 50 zł jesteśmy do tyłu, ale to powiedzmy nieduża strata, ważne, że coś podrapałem i parę złotych wygrałem - stwierdził Andrzej w nagraniu.

Co nowego dzieje się u słynnego rolnika z Podlasia? W Plutyczach wciąż trwa remont domu. Przy budynku postawiono sporą przybudówkę. W ostatnich dniach Andrzej odwiedził też fryzjerkę. Niedługo także syn Gienka wyjedzie do sanatorium, gdzie ma nadzieję poznać jakąś dziewczynę. Zapewnił również, że w tym roku w końcu zadba o swoje zęby, co powinno zdecydowanie zwiększyć jego szansę na znalezienie ukochanej.

Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić