Antek Królikowski zdradził Joannę Opozdę? Zdecydowana reakcja aktorki

6

Fanki zaczepiły Joannę Opozdę. Za pośrednictwem Instagrama dopytywały o plotki o tym, że Antek Królikowski ją zdradził. Aktorka postanowiła zareagować i uciąć spekulacje.

Antek Królikowski zdradził Joannę Opozdę? Zdecydowana reakcja aktorki
Joanna Opozda, Antek Królikowski (akpa)

Jeszcze kilka miesięcy temu Joanna Opozda i Antek Królikowski poinformowali o rozstaniu. Teraz znów są razem i... szykują się do ślubu!

Tymczasem w mediach pojawiały się plotki o rzekomych zdradach aktora. Ten wątek mocno zaciekawił fanów i fanki aktorki. Jedna z internautek postanowiła się zatroszczyć o Opozdę.

Ja się trochę boję o panią Joannę. Jest za dobra i za ładna. Bawidamek... Nie wiadomo, czy potrafi się zmienić i zostać wiernym i dobrym mężem. Tworzą ładną parę. Ale kto raz zdradzi... - możemy przeczytać pod najnowszym postem Joanny.

Joanna Opozda rozwiewa wątpliwości!

Opozda w zdecydowany sposób zareagowała na cytowany komentarz. Wyraźnie podkreśliła, że "plotki to nie fakty".

Dziękuję za troskę. Nie rozumiem jednak, skąd ta pewność, że zostałam przez Antka zdradzona? Czy taka informacja wynikała z mojego posta informującego o rozstaniu? Czy rozstaliśmy się, obrzucając oskarżeniami? Ostatecznie plotki to nie fakty tylko czyjeś donosy i zgadywanki. Tylko my wiemy, dlaczego się rozstaliśmy. Powody oczywiście były, ale nie chcemy już do tego wracać. Nie ukrywam, że był to dla nas bardzo trudny czas, pełen stresu, łez i cierpienia. Wierzę jednak, że w życiu wszystko dzieje się po coś. Ostatecznie pokonaliśmy kryzys. Kosztowało to wiele pracy zarówno mnie, jak i Antka. Dziś jesteśmy szczęśliwi i to jest najważniejsze - napisała Joanna.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić