Aż trudno w to uwierzyć. Tyle kosztowała torebka Niezgody

14

Katarzyna Niezgoda uczestniczyła w evencie z okazji premiery książki Ewy Minge. Uwaga mediów plotkarskich skupiła się nie tylko na jej różowej stylizacji. Sporo mówi się również o torebce Niezgody, która kosztowała krocie.

Aż trudno w to uwierzyć. Tyle kosztowała torebka Niezgody
Katarzyna Niezgoda z partnerem (AKPA)

O Katarzynie Niezgodzie zrobiło się głośno kilka lat temu. Wszystko za sprawą związku z Tomaszem Kammelem. Wtedy kobieta rozwijała się w sferze bankowości. Od razu zyskała łatkę sprawnej bizneswoman.

Aktualnie Niezgoda jest partnerką aktora i piosenkarza Pawła Markiewicza. Występował on w paradokumentach, a także serialach "Chyłka" czy "Zawsze warto".

Katarzyna Niezgoda ostatnio uczestniczyła w premierze książki Ewy Minge pt. "Gra w ludzi". Bardzo chętnie pozowała na ściance, oczywiście w towarzystwie swojego ukochanego.

Uwagę przykuła stylizacja Katarzyny Niezgody. Zdecydowała się na różową kreację. Trudno przejść obojętnie obok tak wyrazistych barw. Doskonale wpisują się one w aktualne trendy. Pojawiają się jednak głosy, że model, na który postawiła partnerka Markiewicza, nie jest stworzony dla niej.

W tym przypadku mocno zabudowany dekolt sprawia, że górna część looku wygląda przysadziście i niezwykle topornie. Wyraźnie zaznaczone ramiona także nie okazały się najlepszym rozwiązaniem - analizuje plotek.pl.

Szok! Kosmiczna cena torebki Niezgody

Wspomniany serwis pisze również o torebce Katarzyny Niezgody. Zaznaczono, że jest to Hermes Kelly, a więc jedna z najdroższych torebek świata. Jej cena wręcz zwala z nóg!

Średnia cena takich modeli to 25-35 tysięcy złotych. Robi wrażenie, prawda? Sęk w tym, że takie pieniądze trzeba zapłacić za jedne z najtańszych produktów Hermes Kelly. Okazuje się, że ceny dochodzą nawet do... 835 tysięcy złotych!

Brzmi jak żart, ale żartem wcale nie jest. Fakt posiadania takiej torebki sugeruje, że Katarzyna Niezgoda na biedę nie narzeka, natomiast inflacja nie stanowi dla niej większego kłopotu.

Zobacz także: Edyta Górniak odleciała. Jej wypowiedzi wprawiają w osłupienie
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić