Droppa
Droppa| 

Beata Kozidrak w "Tańcu z Gwiazdami"? Słowa produkcji dają nadzieję

15

W sieci aż huczy od plotek, że to właśnie Beata Kozidrak ma być tajną bronią producentów "Tańca z Gwiazdami". Doniesienia zza kulis mówią wszystko.

Beata Kozidrak w "Tańcu z Gwiazdami"? Słowa produkcji dają nadzieję
Beata Kozidrak wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami" (fot. AKPA)

Już od dobrych kilku dni kolorowa prasa w Polsce rozpisuje się o najgorętszym angażu do nadchodzącego sezonu Tańca z Gwiazdami. Program, który z gwiazdami od dłuższego czasu do czynienia ma już tylko z nazwy, stara się bowiem ponoć o zwerbowanie Beaty Kozidrak.

Tak wielkie nazwisko przypisane do programu nie tylko byłoby gwarantem wysokiej oglądalności, ale też mogłoby się okazać świetną okazją dla piosenkarki, aby podreperowała nieco swój skalany potwornym skandalem wizerunek.

Przypomnijmy tylko, że we wrześniu ubiegłego roku diwę zatrzymano, jak prowadziła samochód pod wpływem alkoholu.

Dziennikarze Pomponika podjęli próbę zweryfikowania doniesień z anonimową osobą z produkcji show. Po niejasnych tłumaczeniach możemy przypuszczać, że żadnej umowy jeszcze nie sporządzono. Polsat jednak zdaje się być bardzo otwarty na pomysł zaangażowania Kozidrak do nowego sezonu.

Prowadzimy rozmowy ze wszystkimi, którzy są chętni. W programie były dużo starsze od niej gwiazdy. A Beata wciąż jest w dobrej kondycji, co widać na koncertach, więc powinna sobie poradzić - wyjawia enigmatycznie osoba z produkcji.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić