Błyszczała na salonach, później zniknęła. Tak dziś wygląda Monika Jarosińska

7

Monika Jarosińska to polska aktorka i wokalistka, która zyskała ogromną popularność dwie dekady temu. Grała w serialu "Plebania", "Samo życie" czy "Lokatorzy". W pewnym momencie zniknęła z show-biznesu. Co się z nią stało? Jak dziś wygląda Monika Jarosińska?

Błyszczała na salonach, później zniknęła. Tak dziś wygląda Monika Jarosińska
Kiedyś błyszczała na salonach. Później zniknęła. Jak dziś wygląda Monika Jarosińska? (AKPA, AKPA)

Monika Jarosińska to aktorka, która zasłynęła rolami w słynnych polskich serialach. W telewizji regularnie zaczęła występować na początku lat 2000. Przez osiem lat wcielała się w Jolantę Pastusiak w serialu "Samo życie". Grała również w "Plebanii", "M jak miłość", "Kryminalnych" czy "Dziewczynach ze Lwowa".

Choć błyszczała na salonach, Monika Jarosińska na jakiś czas zniknęła z show-biznesu. Coraz rzadziej można ją było zobaczyć na szklanym ekranie i na ściankach. Co stało się z aktorką, czym się dziś zajmuje i jak wygląda?

Monika Jarosińska 28 maja 2022 skończyła 48 lat. W wieku 21 lat ukończyła studia na Wydziale Aktorskim na PWST w Łodzi. Od tamtej pory jej kariera mknęła do przodu. Niestety, gwiazdę spotkało coś strasznego. Lekarze stwierdzili u niej tętniaka mózgu. Kilka lat temu przeszła poważną operację, by zatrzymać "tykającą bombę".

Poszłam na badania kontrolne, bolała mnie ręka i szyja. Myślałam, że to będzie rutynowe badanie, nie było świetnie, informacja mnie sparaliżowała. Bardzo źle to przyjęłam. (...) Tętniak to tykająca bomba, przewartościowało mi się życie - mówiła w "Dzień dobry TVN".

Monika Jarosińska. Czym się zajmuje? Jak wygląda po latach?

Po latach Monika Jarosińska postanowiła zmienić coś w swoim życiu. Artystka zdecydowała, że wyjedzie z kraju. Wyprowadziła się... na Maltę! Co więcej, otworzyła tam własny klub fitness.

Artysta zawsze powinien mieć jakąś alternatywę. Nie potrafię siedzieć z założonymi rękami, a ponieważ zauważyłam, że wiele Maltanek ma problemy z otyłością, postanowiłam odświeżyć biznes, który kiedyś prowadziłam też w Polsce - wyznała "Super Expressowi" pod koniec 2021 r.

Jarosińska wciąż śpiewa i zajmuje się sztuką. Rzadziej występuje w telewizyjnych produkcjach. Skupia się na sobie i czerpie z życia dużo radości, co widać m.in. na jej Instagramie. Często podróżuje, w czym towarzyszą jej mama i mąż. Poniżej aktualne zdjęcia Moniki Jarosińskiej.

Zobacz także: Monika Jarosińska apeluje: "Przeznaczcie pieniądze na badanie zdrowia!"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić