Co za wieści! Przełom u Cichopek i Hakiela

178

Małżeństwo Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela to już historia. Po rozstaniu tancerz nie wypowiadał się zbyt dobrze na temat swojej wieloletniej partnerki. Wszystko wskazuje jednak na to, że obecnie ich relacje są w miarę poprawne.

Co za wieści! Przełom u Cichopek i Hakiela
Kasia Cichopek i Marcin Hakiel (AKPA)

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela było wielkim szokiem dla fanów tego duetu. Chyba nikt nie się nie spodziewał, że po 17 latach związku i 14 latach małżeństwa postanowią się rozejść. Zaskakującą decyzję para ogłosiła w marcu 2022 roku.

Wokół tego tematu wytworzyło się mnóstwo emocji. Atmosferę bardzo mocno podgrzał właśnie Hakiel. W programie "Miasto kobiet" wyjaśniał, że w pewnym momencie małżonka poprosiła go o więcej wolności. Później natomiast okazało się, że "ta wolność ma imię".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: 6 tys. zł w jeden dzień. Mikołajowie rekordziści zarabiają jeszcze więcej. "Trzeba mieć to coś"

Do pieca dorzucała też Paulina Smaszcz. Była małżonka Macieja Kurzajewskiego, z którym związała się Katarzyna Cichopek, zdecydowała się na publiczne pranie brudów.

Poraniony Marcin Hakiel uznał, że nie chce kroczyć przez życie w pojedynkę. Relatywnie szybko znalazł sobie nową partnerkę. Teraz tworzy związek z tajemniczą blondynką

Kasia natomiast pielęgnuje związek z Maciejem. A jak układają się jej relacje z Marcinem? Niektórzy mogliby pomyśleć, że byli małżonkowie nie mają zbyt dobrych kontaktów... Tymczasem okazuje się, że wcale nie jest tak źle.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel znów grają do jednej bramki

Cichopek i Hakiel znów grają do jednej bramki. Dobrze dogadują się w zakresie opieki nad dziećmi. Nic w tym dziwnego, bo przecież zawsze deklarowali, że ich dobro jest priorytetem.

Są dumni z tego, jaki system wypracowali. Opieka w trybie tygodniowym sprawdza się znakomicie, w związku z czym chcą nadal korzystać z takiego rozwiązania.

Zgodnie działają na rzecz rodziny i dzieci - potwierdza informator serwisu jastrzabpost.pl.

Złej krwi między nimi zatem nie widać. Najwidoczniej uznali, że to, co było, trzeba odkreślić grubą kreską.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić