Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk
|

Daniel Olbrychski miał sprzedać dom. Ostre słowa żony aktora

57
Podziel się:

Daniel Olbrychski miał zarobić 2 mln na sprzedaży posiadłości pod Kazimierzem. Krystyna Demska-Olbrychska nie przebiera w słowach.

Daniel Olbrychski
Daniel Olbrychski (East News)

Kilka dni temu media obiegła informacja, że Daniel Olbrychski i Krystyna Demska-Olbrychska sprzedali swój dom pod Kazimierzem. Przepiękna posiadłość w Mięćmierzu była prezentem aktora dla poprzedniej żony, Zuzanny Łapickiej. Dom tętnił życiem, małżonkowie dbali o życie towarzyskie. Demska również starała się prowadzić otwarty dom.

Dom w Mięćmierzu to kilkuhektarowa posiadłość ze 150-metrowym domem. Budynek mieszkalny ma trzy kondygnacje. Z okna rozciąga się widok na Wisłę i zamek w Janowcu. Podobno Daniel Olbrychski miał sprzedać posiadłość za 2 mln zł.

Zobacz także: ZOBACZ: Zniecierpliwiony Olbrychski pozuje z fanami

Okazuje się, że informacje zawarte w "Na żywo" były nieprawdziwe. Głos w tej sprawie zabrała Krystyna Demska-Olbrychska.

- Nieprawda, że sprzedaliśmy chałupę pod Kazimierzem. Nieprawda, że żądamy za nią ponad dwóch milionów. To bzdura wyssana z palca, albo z tępych i wrednych mózgów jakichś pseudo "dziennikarzy". Nieprawda również, że stawiamy jakiekolwiek warunki przyszłym właścicielom, co do urządzenia domu, czy wprowadzania zmian w jego wnętrzu czy na terenie działki - zaczęła wpis.

Żona aktora nie ukrywa, że jest jej przykro, że ktoś opowiada nieprawdziwe informacje na ich temat.

- Nie wiem kto rozsiewa takie fałszywe wiadomości, ale dziwię się, że potem są powtarzane przez różne portale, redakcje, nawet takie, które uchodzą za wiarygodne. (...) To dość obrzydliwe kłamstwo i utrudnianie życia. Skąd takie zacięcie wśród podobno inteligentnych ludzi, żeby kłamać, dokuczać i rozpowszechniać nieprawdziwe informacje. Strasznie przykro.

W komentarzach Krystyna Demska-Olbrychska dostała sporo wsparcia. Zapewniła też, że dom w Mięćmierzu ma się dobrze i na razie nikt nie planuje go sprzedawać.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(57)
2+2=...5
3 lata temu
...Olbrychski miał zarobić 2mln....Skoro miał sprzedać dom za 2 melony i zarobić na tym..2 melony ,to oznacza ,że dom kupił za....0 zł.
Amen
3 lata temu
Prostacy, myślący o sobie "dziennikarz" są nadal prostakami, nie mającymi nic wspólnego z dziennikarstwem. Nie popierajmy takich prostackich informacji. Co nas mogą obchodzić czyjeś sprawy osobiste, jeśli nie dotykają nas w żaden sposób. Uczmy prostaków kultury, czyli gońmy ich, nie komentując.
Lew
3 lata temu
To są komentarze prawdziwych patriotów ,Polaków i katolikow jak zawsze przy okazji możliwości oplucia krajana a ile w tym dzikiej satysfakcji!!!?
Jolka
3 lata temu
O co chodzi? Może któreś wspimnialo o sprzedaży? Jeśli to plotka niech autor się ujawni i powie skąd taki nius? Swoją drogą co to za afera? Kogo to obchodzi? I zaraz do mediów przypomnieć o sobie. ...bleeed
Aktor
3 lata temu
Jak umarl pseldo wajda to brak roli dla marnego aktorzyny.Wymachiwac szabelka to w toruniu.Jak nie potrafisz nie pchaj sie na afisz
VON
3 lata temu
PIJACZYNIE BRAKUJE NA WÓDĘ
heca
3 lata temu
Sekielski powiedział, że dziennikarz wszystko może nawet skrytykować życie papieża JPII dopiero jak się coś nie zgadza to do sądu. W przypadku naszego papież zapewne byłoby trudne oddanie p. Sekielskiego do sądu.
piotr
3 lata temu
to była holecka z tvpis ...
Emeryt
3 lata temu
Tacy dziennikarzyny jak i aktorzyny. Poza tym co to za przest ępstwo, jak ktoś sprzedaje swoją rzecz czy nieruchomość. Ta żona Olbrychskiego jeszcze głupsza niż on.Ale pewnie swój do swego ciągnie.
Emilua
3 lata temu
Ale obraza!!! Sprzedaz domu fikcyjna czy nie, cóż to za obelga, żeby zrzec szaty. Swoją drogą, niezła reklama na cals6Polske (te informacje o ha, pięknym widoku). To dla tej Baby nie jest obraza!
zdzich
3 lata temu
kogo to obchodzi nie lepiej pisać o patriotach?
Slick
3 lata temu
W sensie dom publiczny przychodzi na mysl, gdy czytam opis. Kultura tych ludzi "wysokich lotow" tez niczego sobie. "tepe i wredne mozgi". Yhy.
witamy na osi...
3 lata temu
sprzedają dom i idą na bloki
głupekpl
3 lata temu
puszczasz plotę...podbijasz cenę
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić