Poszło o pieniądze? Dariusz Opozda pokazał, dlaczego strzelał

31

Jeszcze kilka dni temu Dariusz Opozda zapewniał, że podczas rodzinnej awantury w Busku-Zdroju strzelał w obronie własnej. Teraz okazuje się, że bronił także gotówki i złota.

Poszło o pieniądze? Dariusz Opozda pokazał, dlaczego strzelał
Antoni Królikowski i Joanna Opozda są uwikłani w rodzinny konflikt z ojcem aktorki (AKPA, AKPA)

W ubiegłą sobotę w pensjonacie Opozdów w Busku-Zdroju rozegrały się dramatyczne wydarzenia. Ojciec Joanny Opozdy zabarykadował się w mieszkaniu i wystrzelił z broni w kierunku żony, jednej z córek i zięcia, którzy - jak twierdzą - przyjechali do mieszkania, by odebrać dobytek Małgorzaty Opozdy.

Choć było o krok od tragedii, nikomu nic się nie stało. Od tamtej pory każda ze stron konfliktu przedstawia w mediach swoją wersję wydarzeń, zamieszczając w sieci nagrania z wydarzenia, publikując oświadczenia i rozmawiając z tabloidami.

Zobacz także: Strzelanina i dramat w rodzinie Opozdy

Dariusz Opozda w rozmowie z "Faktem" zapewniał, że użył broni wyłącznie w obronie własnej, by odstraszyć rodzinę, przekonany o jej niecnych zamiarach. Zdaniem teścia Królikowskiego, rodzina przyjechała, by go zabić. Tak przynajmniej twierdził kilka dni temu w rozmowie z tabloidem.

Teraz ojciec aktorki zdobył się na kolejne wyznanie. Jak twierdzi, rodzina nie tylko czyhała na jego życie, ale i zgromadzone w mieszkaniu kosztowności. Na dowód pokazał przed kamerą "Faktu" plik banknotów i kuferek ze złotem.

– Złoto to oszczędności mojego życia i osobisty majątek. Po moim powrocie z Afryki ta biżuteria zginęła. Początkowo żona zaprzeczała, że ją ma. Potem zwróciła – razem ze 120 tys. dolarów – mówił Opozda, pokazując pieniądze i skrzynkę ze złotem.

Biznesmen nie ma wątpliwości, że gdyby wpuścił do mieszkania zięcia i towarzyszące mu "grube karki", kosztowności zniknęłyby bez śladu. Jak utrzymuje, w mieszkaniu w Busku-Zdroju nie ma żadnych rzeczy jego żony, z którą od 2007 r. ma rozdzielność majątkową.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: KME
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić