Diddy w furii. Jego syn wpakował się w niezłe tarapaty

8

Diddy ma poważne problemy ze swoim pierworodnym synem. Mowa oczywiście o Justinie Combsie. 29-latek zadarł z prawem i został aresztowany. Do wiadomości publicznej przedostały się informacje na temat dokładnej treści oskarżeń przeciwko latorośli rapera.

Diddy w furii. Jego syn wpakował się w niezłe tarapaty
Najstarszy syn Diddy'ego wpakował się w niezłe tarapaty. Młody mężczyzna ma problemy z prawem (Getty Images, 2023 Getty Images)

Diddy, który naprawdę nazywa się Sean John Combs, to znany amerykański aktor i raper. Poza występami na scenie Coms zajmuje się także produkcją muzyczną. Justin, w ostatnim czasie przysparzający ojcu nerwów, jest owocem związku gwiazdora z Misą Hylton-Brim. Łącznie artysta doczekał się aż ośmiorga dzieci.

Justin Combs ma kłopoty z prawem. Co zrobił syn Diddy'ego?

Jak informuje amerykański portal TMZ, Justin Combs został oskarżony o prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. 29-latek wpadł, kiedy funkcjonariusz policji przyłapał go na przejeżdżaniu na czerwonym świetle na jednej z dróg w Beverly Hills w stanie Kalifornia.

Do aresztowania 29-latka doszło w poniedziałek 5 czerwca w godzinach przedpołudniowych. Sytuację Justin Combs pogarsza fakt, że policja wydała decyzję o konfiskacie jego pojazdu. Funkcjonariusze podejrzewają, że młody mężczyzna wsiadł za kierownicę pod wpływem alkoholu lub narkotyków.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Mark Wahlberg i Diddy założyli się o walkę Mayweathera z Pacquiao

Justin Combs obecnie przebywa poza aresztem. 29-latek opuścił go po uiszczeniu kaucji w wysokości 5 tysięcy dolarów (ok. 20 860 złotych).

29-latek jest znany opinii publicznej nie tylko ze względu na swojego sławnego ojca. Combs ma na koncie między innymi występy w popularnych programach telewizyjnych, takich jak "Power Book II: Ghost" i "Respectfully Justin". Przyjął także rolę w filmie fabularnym "Date with a Hammer" z 2016 roku.

Na razie nie wiadomo, jaki wymiar kary może otrzymać Justin Combs za popełniony czym. Nie potwierdzono także, czy rzeczywiście w chwili zatrzymania znajdował się pod wpływem alkoholu lub innych zakazanych u kierowców substancji.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić