BOB| 

Fani krytykują Magdę Gessler. Gwiazda TVN odpiera zarzuty

13

W sieci zaczęły pojawiać się materiały, w których Magda Gessler zachęca swoich fanów do inwestowania w kryptowaluty. Na restauratorkę spadł "hejt", więc w końcu powiedziała, jaka jest prawda.

Fani krytykują Magdę Gessler. Gwiazda TVN odpiera zarzuty
Magda Gessler zamieszana w promowanie kryptowalut (AKPA, Baranowski)

Magda Gessler dzięki programowi "Kuchenne rewolucje" w Polsce stała się wielką gwiazdą. Restauratorka czerpie z tego korzyści m.in. w taki sposób, że otrzymuje wiele propozycji reklamowych. Czyżby jednak tym razem posunęła się za daleko?

Magda Gessler i kryptowaluty. Jaka jest prawda?

W internecie zaczęły krążyć informacje, że gwiazda TVN zachęca ludzi do inwestowania w kryptowaluty. Jej nazwisko pojawia się w reklamach, które promują tego typu inwestycje. Wygląda jednak na to, że Gessler padła ofiarą oszustwa.

- Krąży w internecie kłamstwo na mój temat... że jestem zaangażowana w kryptowaluty i nakłaniam ludzi aby w ten sposób zarabiali!!!! To kłamstwo. Ktoś bezpodstawnie wykorzystał mój wizerunek do tego aby ludzi zdezorientować. Sprawa jest już skierowana na właściwe tory!!! Nie pozwolę by bezprawnie żerować na moim wizerunku i oszukiwać, manipulować!! - komentuje wściekła restauratorka (pisownia oryginalna)

Polskie gwiazdy często są bezprawnie wykorzystywane w podejrzanych reklamach, za którymi stoją oszuści. Tym razem padło na Gessler, która z tego powodu oberwała internetowym "hejtem", którego ona nie toleruje.

- Wracając do hejtu. Nadal nie udało mi się go stąd usunąć... Dlatego akcja przeciwko hejtowi trwa nadal i trwać będzie . Każdy kto obraza, jest bez argumentu zły wobec drugiego człowieka, ma jad którym kąsa - będzie usuwamy z mojego fb. Wszelkie pomówienia/ niesłuszne osady/ kłamstwa i oczernianie będzie rozstrzygane na właściwej drodze - ostrzega.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Czy warto inwestować w kryptowaluty? Wiele zastrzeżeń
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić