Fanka pozazdrościła Gessler wakacji. Ostra, publiczna wymiana zdań

10

Gdy Magda Gessler chciała podzielić się z fanami swoim szczęściem płynącym prosto z Hiszpanii, fanka zauważyła, że taka "pełnia życia" niemało kosztuje. Słynna restauratorka dyplomatycznie odpowiedziała.

Fanka pozazdrościła Gessler wakacji. Ostra, publiczna wymiana zdań
Magda Gessler. (AKPA, AKPA)

Magda Gessler wraz z ukochanym Waldemarem wyruszyła na rajskie wakacje. Para w ciepłym kraju nad wodą spędziła święta. Swoim szczęściem słynna restauratorka nie omieszkała podzielić się w mediach społecznościowych. Pokazała widoki na pięknej Sri Lance i zapytała fanów, czym dla nich jest szczęście.

Raj... Miłość, radość, energia i cudowne widoki... Jestem szczęśliwa. Czym dla was jest szczęście? Napiszcie, proszę, jestem bardzo ciekawa - pisze na Instagramie Magda Gessler.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Jedna z fanek zauważyła, że by poczuć tego typu szczęście trzeba mieć pieniądze. Kulturalnie wytknęła to więc gwieździe "Kuchennych Rewolucji" w komentarzu na Instagramie.

Gdyby nie pieniądze, nie byłaby pani w tym raju. Nie ma co ukrywać, że pieniądze, podobnie jak miłość, potrafią uskrzydlać. Gdyby nie pieniądze, nie byłaby pani tam, gdzie jest teraz. Nie ma się co oszukiwać, ludzie nie żyją tylko miłością. Ale wy macie i kasę i miłość i życzę wam, żeby było tak zawsze. Pięknie razem wyglądacie - napisała fanka.

Magda Gessler odpowiedziała na komentarz. Odesłała fankę do swojej biografii.

Żeby mieć pieniądze, trzeba mieć pomysł na siebie, pasje lub być pytonem. Ja robię to co kocham, co daje mi szczęście. Niczego na start materialnego nie dostałam. Czytaj książkę. Stosunek do życia, ludzi jest naszą siłą lub przekleństwem. Kochając, nie jojcząc, można mieć taki świat, o jakim marzymy, ale trzeba być konsekwentnym i pracowitym. Pieniądze pomagają, ale niektórych trują. Mnie się chyba udało - odpowiedziała Magda Gessler fance.
Zobacz także: Magda Gessler zapisuje kolejme karty swojej autobiagrafii: "Robiłam menu dla przeróżnych królowych"
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić