Małgorzata Duży| 

Gala High League. Natsu oskarżona o kłamstwo

15

Czołowe polskie influencerki, Natalia "Natsu" Karczmarczyk i Lexy Chaplin, zmierzą się podczas gali High League. Warto dodać, że podczas trwania programu "Rundki" fani oskarżyli Natsu o kłamstwo. W jaki sposób się wytłumaczyła?

Gala High League. Natsu oskarżona o kłamstwo
Natsu została oskarżona o mówienie nieprawdy (Instagram)

Kto wygra nadchodzący pojedynek w High League? Czy będzie to Lexy Chaplin czy Natalia Kaczmarczyk, znana także pod pseudonimem Natsu? Obie panie wejdą do klatki 28 sierpnia i wtedy okaże się, która z nich jest silniejsza.

Choć na razie nie padł ani jeden cios, Natsu już brała udział w słownej potyczce. Podczas programu "Rundki" Natalia Kaczmarczyk zaczęła mówić o biciu się z osobą, z którą się lubi. W tym momencie zaczęły się oskarżenia ze strony fanów.

Na pewno jest łatwiej bić kogoś, jak się ma do niego większy problem i spinę. Ale ja trenuję z Olą, którą bardzo lubię i potrafię ją uderzyć. Jakoś to będzie! - powiedziała Natsu.

Prowadzący programu zwrócił uwagę, że sposób, w jaki mówiła te słowa, świadczy o mijaniu się z prawdą. "Wcale nie jest tak, że nie mówię wszystkiego. Może źle intonuję końcówki zdań i one są tak, jakbym chciała coś jeszcze powiedzieć" - odpowiedziała, tłumacząc się, Natalia Kaczmarczyk. "Czat tak pisze, że Natsu nie mówi do końca prawdy. A czat się nie myli!" - odparł na to prowadzący program Arkadiusz Pawłowski.

Zobacz także: Ola Nowak tłumaczy, jak trudna jest praca influencera
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić