Głośny skecz Neo-Nówki trafił do sieci. Polsat długo zwlekał

38

Ogromne poruszenie wywołał występ kabaretu Neo-Nówka w Koszalinie. Opinia publiczna żyje nim od tygodnia. Polsat, który premierowo wyemitował ten skecz, dopiero po sześciu dniach opublikował go na YouTube.

Głośny skecz Neo-Nówki trafił do sieci. Polsat długo zwlekał
Neo-Nówka -"Wigilia 2022" (YouTube)

Nowy skecz Neo-Nówki jest szeroko komentowany. Kabareciarze od dawna nawiązują do sytuacji politycznej w naszym kraju, jednak dopiero skecz "Wigilia 2022" wywołał tak wielkie poruszenie.

Występ premierowo został wyemitowany przez Polsat w dniu 30 lipca. W kolejnych dniach stacja publikowała na YouTube fragmenty innych kabaretów, a skecz Neo-Nówki pomijano.

Wcześniej formacja sama opublikowała w sieci swój występ. Przez tydzień odtworzono go... przeszło 7,8 mln razy. Polsat upublicznił skecz na YouTube dopiero 5 sierpnia. Momentalnie rosnąć zaczęła liczba wyświetleń.

Dlaczego Polsat tyle zwlekał z publikacją materiału? - Polsat nie do końca był świadomy, co pokażemy w skeczu. Było dużo improwizacji. Sam fakt, że nagranie jest na naszym YouTubie, a nie pojawiło się na Polsacie - powiedział "Gazecie Wyborczej" Roman Żurek, jeden z członków Neo-Nówki.

Zobacz także: Neo-Nówka -"Wigilia 2022" - Bez Cenzury (NOWOŚĆ)

Polsat pokazał głośny skecz. Dlaczego tak późno?

Plotek ustalił, że pracownicy Polsatu byli zaskoczeni emisją politycznego skeczu Neo-Nówki, jednak ostatecznie spodobało im się entuzjastyczne przyjęcie widowni.

Polsat od lat stara się unikać politycznych deklaracji, więc emisja tak odważnego skeczu wywołała na Ostrobramskiej niemałe poruszenie. Stacja oficjalnie pozycjonuje się gdzieś "pośrodku" medialnego dyskursu, ale niektórzy zarzucają naszym dziennikarzom zbytnią pobłażliwość w stosunku do polityki partii rządzącej. Być może więc wpuszczenie takich żartów na antenę to próba pokazania, że też potrafimy dopiec PiS-owi i wytknąć jego działaczom błędy. Wielu pracowników przyznaje, że to mocna rzecz, ale w prywatnych rozmowach nie kryją swojego entuzjazmu, że doszło do jego emisji - powiedział informator wspomnianego serwisu.
Zobacz także: Neo-Nówka podbija sieć. Odpowiada rzecznikowi PiS
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić