Gorąco między Korwin-Piotrowską i Skrzynecką! "Ma ze mną problem"

10

Nie od dziś wiadomo, że relacje Karoliny Korwin-Piotrowskiej i Katarzyny Skrzyneckiej są bardzo napięte. Ostatnio znów zawrzało. Po raz kolejny uaktywniła się Korwin-Piotrowska. Zrobiło się gorąco.

Gorąco między Korwin-Piotrowską i Skrzynecką! "Ma ze mną problem"
Karolina Korwin-Piotrowska, Katarzyna Skrzynecka (AKPA)

Jakiś czas temu Karolina Korwin-Piotrowska wydała książkę o mobbingu w polskich szkołach filmowych i teatralnych. Tym samym naraziła się na szereg kąśliwych komentarzy od osób z branży.

Niektórzy podkreślali, że dziennikarka nie stroniła od złośliwych przytyków, w związku z czym nie ma prawa pouczać innych osób. Część opinii dot. Korwin-Piotrowskiej była naprawdę soczysta.

Niewiarygodne, że człowiek-potwór bez jakiejkolwiek moralności niszczący moją żonę, rodzinę, dzieci, teraz wymyślił nowy sposób na zarabianie pieniędzy. Straszne, przerażające. Czyste zło! - grzmiał Michał Łopucki, mąż Katarzyny Skrzyneckiej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pomaska o TVP: nagonka na ofiary

Żona oczywiście mu wtórowała. - Z wyjątkową zajadłością przelewała swą patologiczną nienawiść do ludzi - zaznaczała celebrytka, cytowana przez "Super Express".

Pani Karolina jest osobą, która wiele lat żyła z hejtu, zarabiała pieniądze z artykułów i programów, w których obśmiewała ludzi, obrażała ich i ubliżała im. Nie ma takich pieniędzy w życiu, za które zgodziłabym się wykonywać takie zadania zawodowe, na które zdecydowała się pani Karolina, bo uważam, że jest to upadek jakiejkolwiek dobroci, moralności ludzkiej, etyki zawodowej - dodawała.

Karolina Korwin-Piotrowska wbiła szpilę Katarzynie Skrzyneckiej

Tymczasem Karolina Korwin-Piotrowska wróciła do spięć z Katarzyną Skrzynecką. W trakcie rozmowy z Michałem Dziedzicem w "Pudelek Podcast" wbiła jej szpileczkę.

Nie interesują mnie jej opinie. Ma ze mną problem - powiedziała krótko o Skrzyneckiej.

Te słowa na celebrytkę mogą zadziałać jak płachta na byka. Kto wie, może Skrzynecka pokusi się o jakąś soczystą reakcję.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić