Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
BA
|

Gwiazda "BrzydUli" o scenach intymnych z bratem. "Ekipa miała większy problem niż my"

15
Podziel się

Magdalena Koleśnik, znana między innymi z filmu "Sweat" i serialu "BrzydUla", szczerze opowiedziała o tym, jak się czuła, kiedy musiała odgrywać sceny intymne z przyrodnim bratem Bartoszem Bielenią. Mówi, że nie było to dla nich problemem.

Gwiazda "BrzydUli" o scenach intymnych z bratem. "Ekipa miała większy problem niż my"
Magdalena Koleśnik i Bartosz Bielenia na planie filmy "Ondyna" (YouTube)
bETOBGWJ

Aktorka Magdalena Koleśnik udzieliła wywiadu "Wysokim Obcasom". Pytano ją między innymi o film "Ondyna" z 2019 roku w reżyserii Tomka Śliwińskiego i Magdy Hueckel, w którym 31-letnia aktorka grała z Bartoszem Bielenią. Obraz dostał dwie nagrody i 6 nominacji.

Film wywołał kontrowersje ze względu na sceny intymne Koleśnik i Bieleni. Wszystko za sprawą tego, że aktorzy są przyrodnim rodzeństwem. Ale, jak zapewnia Magdalena Koleśnik, dla żadnego z nich nie stanowiło to żadnego problemu.

bETOBGWL
My się lubimy i sobie ufamy. Miałam wrażenie, że to ekipa miała większy problem, z tym że mamy sceny seksu niż my. My mieliśmy luz – wyznała w rozmowie z "WO" Koleśnik.

Magdalena Koleśnik o scenach erotycznych

Magdalena Koleśnik ujawniła też, że "sceny erotyczne nie stanowią dla niej problemu, jednak dużym wsparciem na planie jest tzw. koordynator scen nagich i erotycznych, którego zadaniem jest zapewnienie komfortu pracy i bezpieczeństwa aktorów".

Super są takie osoby, zdystansowane i niezaangażowane emocjonalnie w projekt. Jeżeli ambicja jest bardzo duża, można przekroczyć granice swoje albo innych w pogoni za wymarzonym celem. A taka zdystansowana osoba z wykształceniem specjalistycznym jest dobrą poduszką bezpieczeństwa - mówi Koleśnik.
bETOBGWR

Magdalena Koleśnik jest znana między innymi z roli w "BrzydUli", "Miasto 44", "Sweat" czy "Kamienie na szaniec". Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, a w 2020 roku została laureatką nagrody Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za pierwszoplanową rolę kobiecą.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bETOBGXm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(15)
Natalia
6 miesięcy temu
Obleśne
fick
6 miesięcy temu
chyba niezbyt normalna sytuacja ,nie ma w Polsce innych aktorów?
Obrzydzona
6 miesięcy temu
Musieli już sie bzyk.ac skoro dla nich to nie był problem ;)
bETOBGXn
Dziad
6 miesięcy temu
To są osoby bez talentu i bez ambicji życiowych chre osoby żenada tego się nieda komentować ubolewam zamknąć do karceru
ola
6 miesięcy temu
masakra chorzy ludzie
recenzja:
6 miesięcy temu
sfiksowani - słabe to ale i obrzydliwe ostatecznie
Krzysztof1956
6 miesięcy temu
Okropne! Kazirodztwo po prostu...Żadne tłumaczenie...
Pjk
6 miesięcy temu
Są aktorami. Narzędziem pracy aktora jest jego ciało. On ma odegrać postać, fajnie że obydwoje mają do tego profesjonalne podejście. Moim zdaniem Kolesnik dobrze powiedziała.
Yyy
6 miesięcy temu
Rozumiem że ona chce być zauważona, ale sorry prawdziwy talent obroni się bez scen łóżkowych. Patrz np. Meryl Streep.
Toja
6 miesięcy temu
Nie są tak naprawdę żadnym rodzeństwem jeżeli chodzi o pokrewieństwo a tym bardziej przyrodnim. Przyrodnim by byli gdyby mieli jednego ojca lub matkę. Mogliby spokojnie zawrzeć nawet związek małżeński bez żadnych problemów... Mam wrażenie że coraz więcej osób nie zna znaczenia słów...
Ehh
6 miesięcy temu
Ani matki, ani ojca tego samego nie mają, więc nie są przyrodnim rodzeństwem.
Xyz
6 miesięcy temu
To przybrane rodzeństwo, a nie przyrodnie, to zupełnie co innego. Definicję nie jest ciężko sprawdzić, ale po co. Dużo osób i tak nadużywa słowa przyrodni, bo myślą że używają go w dobrym kontekście, a tu błysk nie w tą stronę, błąd. Widocznie autor też do nich należy..
spit
6 miesięcy temu
Przyrodni brat albo przyrodnia siostra to jakie to jest pokrewieństwo? Którego stopnia?
bETOBGXf
K.S.
6 miesięcy temu
chore to jest sztuczne nakręcanie tematu ... praca jak praca i tyle.. są przyrodnim rodzeństwem a nie biologicznym i są aktorami oraz profesjonalistami, czy inne sceny erotyczne z obcą niejednokrotnie "odrzucającą" osobą są czymś innym??
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić