aktualizacja 

Gwiazda filmów dla dorosłych przesadziła. Instagram zablokował jej konto

20

Gwiazda filmów dla dorosłych Kendra Sutherland przesadziła. Po tym, co zrobiła, jej konto na Instagramie, które obserwują miliony ludzi, zostało zawieszone.

Gwiazda filmów dla dorosłych przesadziła. Instagram zablokował jej konto
(Getty Images)

Kendra Sutherland na Instagramie zebrała niemałą publikę. Codzienność gwiazdy filmów dla dorosłych obserwowało ponad 2 miliony użytkowników platformy. Konto przynosiło niemałe zyski.

Gwiazda nie bała się też odważnych i osobistych treści. Pracuje jako aktorka filmów dla dorosłych, więc często pokazywała kulisy swojej pracy lub po prostu organizowała relacje na żywo, podczas których potrafiła pokazać naprawdę wiele, by przyciągnąć do siebie publikę.

Jednak w środę posunęła się o więcej niż krok za daleko. Podczas relacji na żywo aktorka nieco się zapomniała i pokazała na wizji to, co ma raczej w zwyczaju pokazywać w pracy. Nie wszystkim jednak przypadło to do gustu. Pojawiły się uwagi, że w ten sposób może zostać zablokowana na Instagramie.

Jednak aktorka niewiele sobie z tego zrobiła. Stwierdziła, że nie boi się usunięcia konta ani bana, ponieważ miała romans z szefem Instagrama Adamem Mosserim. Padło również kilka dość odważnych określeń i sugestii, co ta dwójka mogła robić.

Po tych słowach konto gwiazdy zostało zablokowane. Głos zabrał sam Mosseri. W rozmowie z Daily Beast powiedział, że Sutherland nie ma żadnych powiązań z kierownictwem Instagrama. Sama aktorka w końcu również przemówiła.

Wczoraj szalałam na żywo i robiłam rzeczy, których nie powinnam. Byłam pijana i niewiele mnie to obchodziło. O romansie mówiłam w taki żartobliwy sposób. Nigdy tak naprawdę nie wiedziałem, kto jest szefem Instagrama. Nigdy w życiu nie spotkałem tej osoby - powiedziała dla Daily Beast Kendra Sutherland.
Zobacz także: Jarosław Kaczyński zostaje w rządzie. Adam Bielan komentuje
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić