Iwona z "Sanatorium miłości" zdradziła pikantne szczegóły na temat seksu

17

Iwona Mazurkiewicz znalazła swoją miłość w programie TVP "Sanatorium miłości". Niedawno 61-latka zaręczyła się ze swoim ukochanym 80-letnim Gerardem. W najnowszym wywiadzie Iwona opowiedziała o seksie i ciąży.

Iwona z "Sanatorium miłości" zdradziła pikantne szczegóły na temat seksu
Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości". (AKPA, Wojciech Grabowski)

Iwona i Gerard poznali się i zakochali w programie "Sanatorium miłości". Na początku lipca 80-latek oświadczył się swojej ukochanej. Wygląda na to, że ślub uczestników programu zbliża się wielkimi krokami.

Iwona Mazurkiewicz chętnie udziela wywiadów. W ostatniej rozmowie w "Pytaniu na śniadanie" seniorka opowiedziała o tym, jak przeszła menopauzę.

Zaskoczeniem było dla mnie, że pojawiło się to kiedy miałam 48 lat. Czytałam kiedyś w mądrych czasopismach, że kobieta po klimakterium niestety szybciej się starzeje, więc na daną chwilę byłam przerażona. Cieszę się, że ten okres przeszłam bardzo łagodnie - wyznała seniorka.

61-latka zdradziła także kilka pikantnych szczegółach ze swojego życia erotycznego. Iwona starała się dostrzegać tylko pozytywne strony menopauzy i przyznała, że od tego czasu ma większą ochotę na seks.

We wszystkim, co mnie spotyka, staram się dostrzegać zalety, to też pomogło mi łagodnie przejść ten czas. Pozbycie się takiego balastu, jakim jest menstruacja, było ogromnym plusem. Po menopauzie wzrasta apetyt na życie seksualne. Nie ma takiego obciążenia, że możemy zajść w ciążę. Także emocje, które towarzyszą temu aktowi, są inne. Ja dostrzegam bardzo dużą różnicę między tym, co było przed i po... - wyznała 61-latka.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Iwona z "Sanatorium miłości" jest najweselszą kuracjuszką. Życie mocno ją doświadczyło
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić