aktualizacja 

Izabella Krzan kusi w czarnym body. W opisie wspomniała o Ukrainkach

Izabella Krzan po raz kolejny pokazała się na Instagramie w stroju, który podkreśla jej smukłą sylwetkę. W opisie celebrytka napisała zarówno o swojej rodzinie, jak i Ukrainkach.

Izabella Krzan kusi w czarnym body. W opisie wspomniała o Ukrainkach
Izabella Krzan wie, jak zwrócić uwagę internautów (fot. Akpa)

Izabella Krzan ma zaledwie 26 lat, ale odniosła już wiele znaczących sukcesów. Zrobiła szybką karierę w TVP, przechodząc od współprowadzenia programów "Koło Fortuny" i "Czar par" do pracy przy "Pytaniu na śniadanie", gdzie zastąpiła Marzenę Rogalską. Wcześniej z powodzeniem brała udział w konkursach piękności.

Tym samym raczej nikogo nie zdziwi, że Krzan uznaje się za jedną z najładniejszych kobiet pracujących w telewizji. To wszystko też sprawia, że jest popularną osobą na Instagramie. Obecnie obserwuje ją ponad 260 tys. internautów. Wśród nich jest wielu mężczyzn, którzy co rusz wyrażają swój zachwyt nad każdym jej zdjęciem. 

Potwierdzeniem tego jest ostatni wpis Krzan opublikowany w Dniu Kobiet. Celebrytka zamieściła swoje zdjęcie w czarnym body. To wystarczyło, by internauci nie tylko złożyli jej życzenia, ale rzucili różnego rodzaju komplementy.

"Jesteś doskonała", "Klasa", "Jesteś turbo seksi", "Jesteś piękna". "Wspaniała i piękna", "Ślicznie" – napisali.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Do swojego postu Krzan dorzuciła także zdjęcia rodziny, w tym mamy i babci. W długim opisie wspomniała, jak wiele nauczyła się od innych kobiet w swoim życiu. Nawiązała także do Ukrainek.

"Od kilku dni myślami jestem szczególnie z kobietami z Ukrainy. Tymi, które uciekły ze swojej ojczyzny, by chronić rodzinę, zostawiając ukochanych i swoje domy, ale i tymi, które chwyciły za broń i ruszyły na front, by walczyć o lepszą przyszłość ich narodu" – wyznała.
Zobacz także: Zobacz: Izabella Krzan o #metoo: Modeling i konkursy miss są obarczone takimi stereotypami
Autor: KDH
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić