"Jakaś katastrofa u Golców". Komentuje plotki o rozstaniu

97

O tym, że żona jednego z słynnych bliźniaków zamierza opuścić Golec uOrkiestra mówi się od wielu miesięcy. Przy okazji koncertu, jaki zespół dał w ramach sylwestrowego show z Polsatem, Edyta Golec odniosła się do plotek.

"Jakaś katastrofa u Golców". Komentuje plotki o rozstaniu
Edyta Golec komentuje plotki o rozstaniu (AKPA, AKPA)

Golec uorkiestra byli jedną z gwiazd wieczoru, która rozgrzewała publiczność podczas sylwestrowej nocy w Chorzowie.

Z Edytą Golec, żoną Łukasza, jednego z bliźniaków udało się porozmawiać reporterowi serwisu Pomponik. Artystka nie uciekała od trudnych tematów, także tych dotyczących jej związku.

W nowym roku Golcowie obchodzić będą 24 rocznicę ślubu. Jednak plotki w ostatnich miesiącach głosiły, że para która jest razem zarówno w życiu prywatnym jak i w rodzinnym biznesie muzycznym, przechodzi cichy kryzys, a małżeństwo Golców wisi na włosku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Bracia Golec zagrali dla kadry w Opalenicy. Wskazali swoich ulubionych piłkarzy

Temat ten powrócił przy okazji wywiadu, jakiego Edyta udzieliła za kulisami sylwestrowego koncertu.

Zaprzeczamy wszystkim donosom, że coś się dzieje, że jakaś katastrofa u Golców. Jestem wdzięczna losowi, za to, że udało się nam spotkać, że nasze dusze się spotkały, że łączy nas bardzo wiele - tradycja, wychowanie i miłość do muzyki, że mamy wspaniałe dzieci, tworzymy piękną rodzinę, to jest bezcenne - powiedziała pytana przez reportera Pomponika.

Edyta Golec nie ukrywała, że bywa różnie gdy życie rodzinne przenika się z pracą, a do tego są w nią zaangażowani jeszcze inni członkowie rodziny. Współpracę między mężem i jego bratem skomentowała tak: "25 lat gramy na scenie i jeszcze się nie pozabijali".

Podkreśliła również, że zgodę w rodzinnym biznesie muzycznym udaje się utrzymać dzięki umowie jaka braciom Golec towarzyszy od początków kariery.

To było na szczęście od początku między chłopakami ustalone. Co, kto wkłada, tyle wyciąga - to jest umowa między nimi - podkreśliła.

Artystka dodała też, że ogromnym wsparciem są dla niej i Łukasza są ich dzieci. "Róbcie to, co kochacie, my się cieszymy jak wy jesteście szczęśliwi" - usłyszeli od nich przed laty.

Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić