aktualizacja 

Jasnowidz nie ma wątpliwości. To się stanie podczas Eurowizji

89

W czwartek (12 maja) w Turynie odbędzie się drugi półfinał 66. Konkursu Piosenki Eurowizji. Do zmagań przystąpi m.in. Krystian Ochman, reprezentant Polski. Jasnowidz Wojciech Glanc ma niepokojące przeczucia.

Jasnowidz nie ma wątpliwości. To się stanie podczas Eurowizji
Krystian Ochman (AKPA)

O finał Krystian Ochman będzie walczyć z siedemnastoma innymi artystami. W gronie jego przeciwników znaleźli się m.in. reprezentanci Finlandii, Izraela, Cypru, Belgii, Szwecji i Australii.

Polaka zalicza się do grupy faworytów całego konkursu. To z pewnością sprawia, że jego występowi towarzyszyć będą niemałe emocje. Ochman na pewno odczuwa presję.

Jak Polak wypadnie w trakcie koncertu półfinałowego? Niestety, jasnowidz Wojciech Glanc nie ma dobrych przeczuć.

Mam odczucie, że podczas koncertu dojdzie do jakiegoś dziwnego wypadku na scenie, nawali technika, stanie się to jakby celowo. Coś takiego się wydarzy, że uniemożliwi występ Krystiana Ochmana. Nie mam dobrych odczuć - powiedział Pomponikowi.

Eurowizja 2022. Glanc dosadnie o Ochmanie. "Bez szans"

Popularny jasnowidz ma radę dla Ochmana. Uważa, że jeśli nie weźmie sobie jej do serca, to po prostu zostanie zapomniany.

Posłuchałem jego piosenki i uważam, że... musi zmienić kompozytora, bo głos ma dobry, ma potencjał, wiele tam można wystrugać, ale koniecznie musi zmienić repertuar, jeśli chce istnieć na rynku dalej. Obawiam się jednej rzeczy: to sami Polacy zrobią mu psikusa i nie będą na niego głosować. Krystian Ochman jest bez szans, szybko zostanie zapomniany - wyznał Glanc, cytowany przez pomponik.pl.

Półfinałowe zmagania w ramach Eurowizji 2022 w Turynie już w czwartek, 12 maja. Finał przewidziano natomiast na 14 maja (sobota).

Zobacz także: Ostrzeżenia z IMGW. Koniec tygodnia z załamaniem pogody
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić