Jennifer Lopez i Ben Affleck szykują "bombę". Ukryli się przed światem

9

Ponowny związek Jennifer Lopez i Bena Afflecka był jednym z największych zaskoczeń w show-biznesie w 2021 r. Para zeszła się 20 lat po pierwszych zaręczynach i wygląda na to, że znowu zamierzają iść razem przez życie. Ostatnio zaczęli się ukrywać przed mediami, co dla wielu jest potwierdzeniem wcześniejszych doniesień o ich wielkich planach.

Jennifer Lopez i Ben Affleck szykują "bombę". Ukryli się przed światem
Jennifer Lopez i Ben Affleck jeszcze w grudniu chodzili za rękę po mieście (Getty Images, RAMDY BAUER)

Lopez i Affleck zaczęli się spotykać w 2002 r., kiedy piosenkarka rozwodziła się ze swoim drugim mężem. Jako "Bennifer" byli pierwszą tego typu gwiazdorską parą, którą interesowały się wszystkie media. W 2003 r. doszło do zaręczyn, ale ślubu ostatecznie nie było i każde z nich zaczęło sobie układać życie z innymi partnerami.

Sytuacja zmieniła się w kwietniu 2021 r., kiedy Ben i Jen znowu zaczęli pokazywać się razem, nie tylko jako starzy znajomi. Lopez potwierdziła doniesienia o romansie w lipcu i od tamtego czasu nie ukrywali się przed paparazzi. Dopiero niedawno "zapadli się pod ziemię". Czyżby kryzys w związku? Wręcz przeciwnie.

Jak informuje źródło "Woman's Day", Affleck i Lopez "żyją teraz jak w bańce", dopuszczając do siebie tylko najbliższych członków swoich rodzin. Do niedawna opowiadali o planach na przyszłość, a teraz mają wdrażać słowa w czyn. Nie wiadomo, czy zdecydują się na ponowne zaręczyny i drugie podejście do ślubu. Coraz głośniej mówi się jednak o tym, że Ben i Jen marzą o wspólnym dziecku.

Zobacz także: Stara miłość nie rdzewieje. Gwiazdorskie pary po przejściach

Amerykańskie media donoszą, że 52-latka chce się tym razem zdać na surogatkę. Nieoficjalnie wiadomo, że para od kilku miesięcy szukała właściwej osoby na to "stanowisko".

Przypomnijmy, że Ben Affleck jest ojcem trójki dzieci z Jennifer Garner, z którą rozwiódł się w 2018 r. Najstarsza córka Violet ma 16 lat, Seraphina skończyła w styczniu 13 lat, a Samuel będzie obchodził w lutym 10. urodziny.

Jennifer Lopez ma za sobą trzy nieudane małżeństwa. Ostatni raz rozwiodła się w 2014 r. z Markiem Anthonym. To on jest ojcem jej dwójki dzieci, 14-letnich bliźniaków.

Autor: WKZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić