Jest ostatnią żyjącą gwiazdą hitu. Anna Dymna ujawniła szczegóły

24

Anna Dymna ma za sobą wiele ról. Zagrała choćby w filmie "Nie ma mocnych". Po latach odsłoniła kulisy prac na planie. Jej słowa wskazują na to, że atmosfera była wręcz idealna.

Jest ostatnią żyjącą gwiazdą hitu. Anna Dymna ujawniła szczegóły
Anna Dymna (Licencjodawca, AKPA)

"Super Express" podał, że na terenie Parku Etnograficznego w Tokarni koło Kielc kręcone są zdjęcia do tzw. prequela "Samych swoich". Opowie on historię Kargula i Pawlaka przed zamieszkaniem na Ziemiach Odzyskanych.

W filmie nie zabraknie Anny Dymnej. W "Nie ma mocnych" i "Kochaj albo rzuć" wcieliła się w postać ich wnuczki Ani Pawlak. Podczas jednej z rozmów z PAP bardzo pozytywnie mówiła o tej pierwszej produkcji. - Ten film to dla mnie prezent na całe życie. Oglądając "Nie ma mocnych", przenoszę się w cudowny, szczęśliwy czas, i to dodaje mi sił. Władysław Hańcza i Wacław Kowalski przekazywali mi rady, którymi kieruję się do dziś. To była urocza rola. Byłam traktowana jak ukochana wnuczka - zaznaczała.

Na planie panowała atmosfera szacunku i przyjaźni. Taki sposób pracy do tej pory jest dla mnie wzorcem. Sylwester Chęciński nigdy na nas nie krzyczał, był taki, że chciało się dla niego zrobić wszystko. Wtedy nie zdawałam sobie jeszcze sprawy, jak to jest ważne - dodawała w innej rozmowie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Biedroń rozlicza rząd ws. KPO. "Nieudacznicy i nieroby"

Taką rolę zagra Anna Dymna

Anna Dymna - jak zauważa "Super Express" - to jedyna żyjąca aktorka, która stanowiła trzon obsady "Nie ma mocnych" i "Kochaj albo rzuć". Podobno właśnie dlatego zaproszono ją do udziału w prequelu "Samych swoich". Aktorka zagra stryjeczną ciotkę Ani Pawlak.

Spędziłam na planie tylko jeden dzień, moja rola jest malutka, to tylko epizod - powiedziała Dymna w rozmowie z "SE".

Więcej szczegółów nie chciała jednak ujawniać, zasłaniając się umową. Dziennik ustalił natomiast, że w rolach głównych wystąpią Zbigniew Zamachowski oraz Mirosław Baka.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić