Joanna Opozda relaksuje się na Bali. Jedno zdjęcie wywołało burzę

90

Joanna Opozda zdecydowała się na urlop. Celebrytka uznała, że warto polecieć na Bali, gdzie obecnie ładuje akumulatory. Oczywiście wszystko relacjonuje w mediach społecznościowych. Jedno z jej zdjęć wywołało sporo kontrowersji.

Joanna Opozda relaksuje się na Bali. Jedno zdjęcie wywołało burzę
Joanna Opozda (Instagram)

Joanna Opozda uznała, że to dobry moment na wypoczynek. Podjęła współpracę z pewnym biurem podróży i wyruszyła na egzotyczne wakacje. Krótko przed wylotem na Bali zachęcała do śledzenia jej wyprawy. - Odkryj niesamowite Bali razem ze mną - namawiała.

Podróże pozwalają odkryć nowe miejsca, poznać odmienne kultury, uczą nas nowych doświadczeń, a wspomnienia z wypraw pozostają razem z nami na całe życie! Bali to cudowna wyspa, która kryje w sobie dziką egzotyczną naturę, przepiękną plażę i wspaniałych ludzi - dodawała Joasia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Chwalą Mentzena po występie w Sejmie. "Przebojem wchodzi nowe pokolenie"

Balijska wyprawa gwiazdy rozpoczęła się już kilka dni temu. Do sieci trafiło sporo migawek z tego wyjazdu. Na jednej z nich Joanna Opozda pojawiła się w dość skąpym stroju kąpielowym.

Internauci uważnie przyglądali się figurze aktorki. Część z nich dopatrzyła się "dziwnego" elementu.

Joanna Opozda podejrzana o przerabianie zdjęć

Okazuje się, że niektóre osoby podejrzewają Opozdę o przerobienie zdjęcia w programie graficznym - tak, by jej nogi były dłuższe.

Podobno tutaj widać piksele i że niby sobie wydłużyłam - napisała gwiazda, pokazując jednocześnie "podejrzany" element w powiększeniu.

Następnie zaprezentowała nagranie swojego odbicia w lustrze. Właśnie na tym materiale widać, że jasne linie na jej nodze to tylko odbijające się światło.

Tylko że to fota "na żywo" i tutaj widać, że tak dziwnie światło padało z boku. Ale dzięki, biorę to za komplement - zripostowała popularna aktorka.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić