Johnny Depp wygrał w sądzie z byłą żoną. Poszło o 7 milionów dolarów

3

Media donoszą, że Johnny Depp wygrał batalię sądową z byłą żoną Amber Heard. Poszło o 7 milionów dolarów. Aktorka miała sobie przywłaszczyć część z tych pieniędzy.

Johnny Depp wygrał w sądzie z byłą żoną. Poszło o 7 milionów dolarów
Johnny Depp (Getty Images)

Johnny Depp cieszy się ogromnym uznaniem. Jest bez wątpienia jednym z największych gwiazdorów Hollywood.

Zagrał w wielu filmach. Kojarzymy go z takich produkcji jak m.in. "Piraci z Karaibów", "Turysta", a także "Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street".

Depp to również zdobywca Złotego Globu. Ponadto trzykrotnie był nominowany do Oscara.

W ostatnich latach było głośno nie tylko o aktorskich sukcesach Deppa. W mediach aż huczało od informacji o jego rozstaniu z aktorką Amber Heard. Rozwód pary nastąpił w 2016 roku, ale przepychanki sądowe trwały znacznie dłużej.

Johnny Depp zobowiązał się do przekazania 7 milionów dolarów. Co zrobiła Amber Heard?

Podczas rozwodu Johnny Depp zobowiązał się, że przekaże byłej żonie 7 milionów dolarów. Kobieta zapewniła, że wszystkie pieniądze przekaże na cele charytatywne.

Tymczasem aktor wykrył, że Heard część pieniędzy zatrzymała dla siebie. Sąd uważnie to zweryfikował. Po rozprawie Benjamin Chew, adwokat Deppa, poinformował media, że "pan Depp jest bardzo zadowolony z decyzji sędziego".

Jest zatem niemal pewne, że zarzuty wobec Heard zostały uznane przez wymiar sprawiedliwości. Teraz może jej grozić nawet więzienie.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić