Katarzyna Cichopek już tak nie wygląda. Ale się porobiło!

100

Katarzyna Cichopek wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym pozuje w odmienionej fryzurze. Jak wygląda po przejściu metamorfozy i czy do twarzy jej w mocno skróconych włosach? Oceńcie sami.

Katarzyna Cichopek już tak nie wygląda. Ale się porobiło!
Katarzyna Cichopek (Licencjodawca, AKPA)

Od kilku miesięcy sporo mówi się o Katarzynie Cichopek. Media zaczęły mocniej interesować się jej życiem krótko po tym, jak potwierdziła związek z Maciejem Kurzajewskim. Doszło do tego w dniu 40. urodzin prezenterki "Pytania na śniadanie".

Cichopek i Kurzajewski szybko rozwijają swoją relację. Jakiś czas temu na palcu Kasi zauważono pokaźny pierścionek. Nieco później pojawiły się doniesienia, że to efekt zaręczyn!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Kurzopki" modernizują dom! Nie zamieszkają w nim sami

Nic dziwnego, że nasilają się plotki o ślubie Kasi i Macieja. Podsyca je sama Cichopek. To dlatego, że... zaczęła mocno się zmieniać. Celebrytka bardzo schudła, jakby szykowała się na kolejny piękny dzień w swoim życiu...

O wesele Kurzajewski był pytany przez reporterkę jastrzabpost.pl. - Jeśli takie rozmowy się odbywają, albo miałyby się odbywać, to cudownie, że one odbywają się między nami, czy między osobami, które są tym żywo zainteresowane i są bohaterami tego przedsięwzięcia i cudownie, że tak może zostać. To jest coś, co możemy zostawić i zostawiamy dla siebie i naszych najbliższych. Chcemy się w przyszłości tym bardzo cieszyć. To jest coś radosnego i coś, co daje dodatkową energię - odpowiadał dziennikarz TVP.

Tak teraz wygląda Katarzyna Cichopek

Tymczasem Katarzyna Cichopek wrzuciła do sieci migawkę, na której pozuje w zupełnie odmienionej fryzurze. Celebrytka zdecydowała się na przejście odważnej metamorfozy. W ruch poszły nożyczki, za sprawą których włosy gwiazdy Telewizji Polskiej zostały mocno skrócone!

Kasia pokazała się w pasmach o długości do ucha. Nowa fryzura sprawiła, że wręcz trudno rozpoznać prowadzącą "Pytanie na śniadanie". Do twarzy jej w takim uczesaniu?

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić