Katarzyna Figura w żałobie. Zmarła bliska jej osoba

4

Katarzyna Figura, mimo że przez lata walczyła ze swoim mężem o rozwód, miała bardzo dobre stosunki z teściową. Niestety jak się okazało Dorothy Morton zmarła na początku marca.

Katarzyna Figura w żałobie. Zmarła bliska jej osoba
Katarzyna Figura straciła bliską osobę. (AKPA, AKPA)

Jesienią 2021 r. Katarzyna Figura dostała rozwód, o który walczyła przez ostatnie 9 lat. Aktorka rozstała się z Kaiem Schoenhalsem już w 2012 roku i otwarcie przyznawała, że była ofiarą przemocy domowej. Opowiedziała o tym m.in. w programie "Tomasz Lis na żywo".

Katarzyna Figura w żałobie

To dojrzewało przez wiele lat. Mój związek trwa od 14 lat. Od 12 jesteśmy małżeństwem. Przez te lata wiele spraw mnie powstrzymywało. To, że taka prawda o moim życiu będzie przez wielu nie do przyjęcia. Ale w pewnym momencie pojawił się silny impuls: jeżeli w końcu czegoś nie zrobię, do końca życia będę ofiarą – mówiła wówczas.

Katarzyna Figura nie podejrzewała, że o wolność będzie walczyć aż tyle lat. W tym trudnym czasie jednak zawsze mogła liczyć na wsparcie swojej teściowej - Dorothy Morton.

Niestety Dorothy Morton niedawno zmarła, o czym poinformował w mediach społecznościowych jej przyjaciel. Mężczyzna złożył kondolencje wnuczkom zmarłej- Koko i Kaszmir, jej córce, synowej Katarzynie Figurze oraz siostrzeńcowi.

Dorothy Morton, moja wspaniała i cudowna przyjaciółka z USA, odeszła od nas. Serdeczne wyrazy współczucia składam jej wnuczkom Koko i Kaszmir Figura- Schoenhals, jej córce Pameli Rector, jej synowej Kasi Figurze i jej siostrzeńcowi Kroumm Markov. Dorothy RIP. I love you - czytamy we wpisie opublikowanym na Facebooku 7 marca.

Dorothy Morton nie utrzymywała kontaktów z synem i chętnie pomagała synowej oraz wnuczkom. Jak wielokrotnie wspominała w mediach, była świadoma, że Kai znęca się nad swoją żoną i córkami. W wywiadzie dla magazynu "Twoje Imperium" powiedziała: "Kai jest niebezpiecznym psychopatą i socjopatą. To istny szatan w ludzkiej skórze".

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Rafalala dzieli się kolejnym tajemniczym nagraniem. Jaki aktor ją odwiedził?
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić