Katarzyna Glinka rozstała się z narzeczonym. "Rok temu przestała mu ufać"

11

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki przez kilka lat byli parą i doczekali się dziecka. Po trzech latach narzeczeństwa para postanowiła się rozejść.

Katarzyna Glinka rozstała się z narzeczonym. "Rok temu przestała mu ufać"
Katarzyna Glinka rozstała się z narzeczonym (AKPA)

Katarzyna Glinka przeżywa obecnie trudne chwile. Rozstała się ze swoim partnerem, z którym tworzyła związek przez kilka lat. W 2019 r. para zaręczyła się i choć doczekali się syna, nigdy nie doszło do ślubu. Obecnie aktorka kontaktuje się z Jarosławem Bienieckim wyłącznie przez prawników. Para nie potrzebuje rozwodu, ale pozostaje kwestia alimentów i opieki nad dzieckiem.

Glinka ma już na koncie jedno nieudane małżeństwo. Była żoną Przemysława Gołdona, z którym ma 10-letniego syna Filipa. Niestety ten związek nie przetrwał. W wywiadzie udzielonym Żurnaliście aktorka stwierdziła, że rozwód był jednym z największych niepowodzeń w jej życiu.

Rozwód i rozpad rodziny to była bardzo duża porażka. To był bardzo trudny czas. A później przyszły też refleksje, że szkoda, że nie udaje się to czasem...

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Katarzyna Glinka o majówce: "Wyjeżdżamy całą gromadą na południe Europy"

Niedawno Glinka powiedziała, że uporała się emocjonalnie z pierwszym rozwodem. Pomogło jej w tym pisanie. Stworzyła sztukę na podstawie przeżyć z własnego rozwodu, która ma zostać wystawiona jesienią.

Rzeczywiście, napisałam o tym sztukę teatralną. Dzisiaj mam świadomość, że tak czasami w życiu jest, że coś się nie uda i mija moment na to, żeby jeszcze to poskładać. Następuje koniec i nie ma odwrotu, ale nie można tkwić w tej porażce, bo to przenosi się na dzieci i nowe sytuacje. Jeśli nie uda się na nowo poukładać, trzeba jak najszybciej się odciąć – powiedziała w rozmowie z "Na Żywo".

Niestety przed nią znowu trudne chwile. Aktorka najwyraźniej nie ma szczęścia w miłości, bo właśnie rozstała się z kolejnym partnerem. W rozmowie z "Super Expressem" znajoma Glinki powiedziała:

To koniec. Rozstali się. Kasia mocno przeżyła rozpad swojego pierwszego małżeństwa, chciała mieć prawdziwą rodzinę, stabilizację i partnera, który pomoże w wychowaniu jej starszego syna Filipa i będzie oddanym tatą dla Leo. Naprawdę mocno się rozczarowała. Ona chciała stabilnego życia, ale nie wyszło.

Choć rzadko mówi o swoim życiu prywatnym, Glinka potwierdziła tę informację.

To prawda, nasz związek się zakończył, ale tylko tyle mogę powiedzieć. Brak mi po prostu słów, by to komentować – powiedziała.

Teraz okazuje się, że w jej związku już od dawna nie było kolorowo. Źródło "Super Expressu" zdradziło:

Rok temu Kasia przestała ufać ukochanemu, ale była wytrwała, bo dla niej najważniejsza jest rodzina. Zdecydowała się nawet na budowę domu, pokryła koszty i samodzielnie doglądała robót.
Autor: KBS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić