oprac. Tiga| 

Kim jest żona Darka-stolarza z programów Szelągowskiej? Pokazał ją w sieci

59

Programy telewizyjne prowadzone przez Dorotę Szelągowską cieszą się ogromnym uznaniem wśród widzów. Wielu z nich okazuje również sympatię dla osób, które współpracują z tą popularną projektantką wnętrz. Jednym z nich jest Dariusz Wardziak, który jest szeroko rozpoznawalny pod pseudonimem "Darek Stolarz". Mimo że często widzimy go na ekranie w towarzystwie Doroty Szelągowskiej, to od wielu lat jest on szczęśliwie żonaty z Katarzyną.

Kim jest żona Darka-stolarza z programów Szelągowskiej? Pokazał ją w sieci
Dariusz Wardziak i Dorota Szelągowska (AKPA, AKPA)

Dariusz Wardziak, znany jako "Darek Stolarz", od długiego czasu jest obecny na ekranach telewizorów. Widzowie mogli go obserwować w różnych programach, takich jak "Dorota was urządzi" czy "Metamorfozy Doroty Szelągowskiej", gdzie często przekomarzał się z Dorotą Szelągowską.

Ponadto prowadzi swój własny program o nazwie "Darek solo", w którym pomaga bohaterom spełniać ich marzenia o pięknych i wymarzonych wnętrzach. Na swojej stronie internetowej, Darek opisuje siebie jako "projektanta mebli z ogromną pasją tworzenia".

"Darek czerpie ogromną radość z dzielenia się swoją pasją i inspiruje tysiące widzów. Przekonuje, że nie ma wyzwań, którym nie można sprostać, a meble szyte na miarę i wykonane własnoręcznie dają największą satysfakcję" - czytamy na jego stronie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Dorota Szelągowska opowiedziała o nałogu, relacji z mamą i stosunku do TVP!

Mimo że o życiu prywatnym Dariusza Wardziaka nie wiadomo wiele, to jest on aktywny w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje go już ponad 150 tysięcy osób, a Dariusz chętnie dzieli się z internautami relacjami z pracy, zdjęciami z wakacji czy wspólnymi fotkami z żoną.

Dariusz od wielu lat jest w szczęśliwym związku z Katarzyną, która również wystąpiła w jednym z odcinków programu "Darek solo". Ukochana Dariusza co jakiś czas "przejmuje" również jego konto na Instagramie.

"Kochani dziś nietypowo, ponieważ tu Kasia, żona Darka, do was się zwraca. DAREK ma dziś urodziny, a korzystając z okazji, iż za chwilę na parę godzin utknie w samolocie, to proszę Was o życzenia urodzinowe dla niego. ZRÓBMY MU NIESPODZIANKĘ" - pisała z okazji urodzin męża.

Dariusz z wielką chęcią dzieli się ze swoimi obserwatorami zdjęciami z żoną, prezentując ich wspólne podróże. Jakiś czas temu para spędzała wakacje na Teneryfie, innym razem wybrali się na grzyby, a jakiś czas temu świętowali urodziny Katarzyny w Krakowie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić