"Kocha za pieniądze". Karol Strasburger nie wytrzymał

94

Ostatnio Karol Strasburger i jego żona Małgorzata Strasburger świętowali trzecią rocznicę ślubu. Ich związek nie przestaje budzić wielkich emocji - przede wszystkim ze względu na dużą różnicę wieku, tj. 37 lat. Ostatnio gospodarz "Familiady" uznał, że czas zareagować na docinki internautów.

"Kocha za pieniądze". Karol Strasburger nie wytrzymał
Karol Strasburger (AKPA)

Trzecia rocznica ślubu była bodźcem dla Karola i Małgorzaty Strasburgerów, by podzielić się w mediach społecznościowych przemyśleniami na temat swojej relacji.

Ani różnica poglądów, ani różnica wieku, nic w ogóle nie może być powodem zerwania wielkiej miłości. Nic, prócz jej braku - napisał Karol Strasburger, cytując Marię Dąbrowską, autorkę "Nocy i dni".

Oboje twierdzą, że trzeba się nie tylko kochać. Ważny jest również wzajemny szacunek i przyjacielskie relacje. Podstawą udanego związku - według Strasburgerów - jest też szczerość.

Karol Strasburger pisze o atakach

W komentarzach ktoś odniósł się do lawiny hejtu wymierzonej w Strasburgerów. "Pamiętam lawiny hejtu, które się wylewały. A jednak pokazaliście, że wam razem jest po drodze. Gratuluję" - napisał internauta.

Strasburger postanowił zareagować. "Nadal jesteśmy atakowani i nadal na moją żoną szczególnie wylewa się dziesiątki niesprawiedliwych, podłych i zwyczajnie prymitywnych opinii, ale warto po prostu iść za głosem serca" - spostrzegł.

A tym, którym nie po drodze z nami, ukłonić się z uśmiechem, przemilczeć ich okrzyki dezaprobaty, a potem iść do celu już nie odwracając głowy - podsumował.

Ktoś też ocenił, że Małgorzata "kocha jego pieniądze". Komentujący na myśli miał oczywiście środki finansowe Karola Strasburgera.

Ona na jego pieniądze też ciężko pracuje i są one wspólne. To takie dziwne, że razem można, co? No może w pana świecie nie ma prawdziwych uczuć i nietuzinkowych, uczciwych relacji. To wyjaśniam, że on kocha ją za to, że jako ambitna, pracowita i mądra kobieta nie pokochałaby nigdy kogoś, kto nie potrafi utrzymać rodziny, bo to oznacza, że nie potrafi zadbać o nią, i siebie, i o przyszłość, niezależnie od tego, ile ma lat. I ona na szczęście wybrała w życiu człowieka, mnie, który potrafi rozróżnić czy przyszła żona i matka jego dzieci będzie wolała "sponsoring", czy może wspólne dążenie do sukcesu i normalne życie u boku kogoś, kto miał do zaoferowania nieco więcej niż portfel i dobrą zabawę bez zobowiązań. Pięknego życia i pięknych ludzi wokół życzymy, panie Sławomirze - dodał celebryta.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Gwiazdy Jacka Kurskiego. Wylansował kilka nazwisk
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić