Kolejne zmiany w "Dzień dobry TVN". Są szczegóły

2

W ostatnich miesiącach w programie "Dzień dobry TVN" doszło do bardzo dużych zmian. Z produkcją pożegnało się kilku prowadzących. Tymczasem okazało się, że na tym roszad nie koniec!

Kolejne zmiany w "Dzień dobry TVN". Są szczegóły
Prowadzący "Dzień dobry TVN" (Licencjodawca, AKPA)

Już w czerwcu bieżącego roku rozpoczęło się istne trzęsienie ziemi w "Dzień dobry TVN". Wówczas postanowiono zwolnić kilku prowadzących. Doszło do sporych roszad - z programem pożegnali się: Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Kalczyńska, Agnieszka Woźniak-Starak, Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer.

Kto został na pokładzie? W śniadaniówce TVN-u utrzymali się Marcin Prokop i Dorota Wellman, Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński, a także Paulina Krupińska i Damian Michałowski.

Na tym modyfikacji nie koniec. Format zyskał bowiem nowe studio i nową godzinę emisji. Zdecydowano się więc na szereg rewolucyjnych zmian.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Dźwig runął na ziemię w Wieliczce. Nowe nagranie z momentu katastrofy

Gdy wydawało się, że to już wszystko, w październiku pojawiły się zaskakujące wieści o zajęciach próbnych dla nowych prowadzących. Na gorącej liście nazwisk pojawili się m.in. Dorota Szelągowska oraz Hubert Urbański.

Kolejne roszady w "Dzień dobry TVN"

Teraz serwis press.pl poinformował o następnych roszadach w "Dzień dobry TVN". Z programem pożegnała się Beata Biel-Strzałkowska, która do tej pory była producentką wykonawczą. Przy śniadaniówce TVN-u pracowała od sierpnia 2022 roku.

Na wspomnianym stanowisku zastąpiła ją Małgorzata Melaniuk. "Małgorzata Melaniuk wcześniej kierowała zespołem reporterów. Szefem reporterów jest teraz Michał Malinowski. Z kolei funkcję szefowej wydawców pełni Małgorzata Modrzejewska" - podaje press.pl.

Melaniuk, Malinowski i Modrzejewska podlegają bezpośrednio Dorocie Malesie, która pozostaje producentką "Dzień dobry TVN" - dodano.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić